Засуджені та їхні охоронці купили теплий одяг для бійців АТО

752

Засуджені Полицької виправної колонії управління ДПтС України в Рівненській області N76 пошили на своєму підприємстві зимові бушлати. Їх замовив за власні кошти персонал підрозділів кримінально-виконавчої інспекції області.

Бушлати передали в крамницю Городоцького виправного центру № 131. Вже там їх купили за власні кошти засуджені. - Всі розуміють, що чужої біди не буває, а особливо в цей важкий для нашої країни час і засуджені Рівненщини, та намагаються допомогти бійцям, які відстоюють цілісність та незалежність української землі», - розповідає начальник Городоцького виправного центру Юрій Томашук.
Сьогодні 48 одиниць одягу для потреб бійців батальйону «Горинь» передали представнику Рівненської обласної державної адміністрації Володимиру Муляру, який є відповідальним за супровід благодійних вантажів в зону АТО.
- Усім серцем ми вболіваємо за наших хлопців, які захищають Україну на полі бою, - каже завідувач сектору КВІ управління Юрій Омельчук, - нехай частка нашого тепла та турботи зігріє солдатські душі на передовій. Про це повідомила прес-служба управління ДПтС України в Рівненській області.