Рівненський аеропорт звернувся до інституту судових експертиз, щоб той проаналізував роботу фінінспекторів

1334

Юристи міжнародного аеропорту «Рівне» заявляють, що вимога начальника рівненської Держаудитслужби (колишньої фінінспекції) Анатолія Карп’юка звільнити директора летовища Ігоря Насинюка є неправомірною. А тому направили клопотання до відділення Львівського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, щоб те перевірило висновки аудиторської перевірки, яку проводили в аеропорті минулого року.

аеропорт пікет

Працівники аеропорту, які минуло тижня пікетували облраду
- Ми вважаємо за потрібне провести економічну експертизу, - зазначив заступник директора ОКП «МА Рівне» Михайло Чубай. – Проводитимуть її експерти Волинського відділення Львівського НДІСЕ. У такий спосіб юристи летовища за допомогою незалежного органу доведуть, що законних підстав для звільнення директора аеропорту немає. Як мені відомо, керівництво ОДА має власну кандидатуру на цю посаду, яка з’явилася одразу, як стало відомо, що на рівненське летовище передбачене фінансування з державного бюджету в розмірі 135 мільйонів гривень. 43/33
Фото та текст коментаря надали з рівненського летовища. Щоб збільшити, натисніть на фото
Нагадаємо, що держаудитори знайшли в аеропорті фінансових порушень на понад мільйон гривень і стверджують, що керівництво летовища за три місяці, відведені для усунення недоліків, не компенсувало бюджету втрати. Колектив аеропорту минулого тижня пікетував обласну раду, заявляючи, що порушення – надумані, і додаючи, що перекриють трасу Київ-Чоп, якщо директора аеропорту звільнять. Голова облради Микола Драганчук у п’ятницю заявив, що питання про звільнення Ігоря Насинюка розглядатимуть на сесії 17 березня.