У Дубні вбили адвокатку та поранили колишнього начальника обласної міліції

12965

Сьогодні ввечері у будинку на вулиці Жуковського стріляли в адвокатку та кандидатку на міського голову Дубна на минулих виборах Віту Шаблій. Від отриманих травм 43-річна жінка померла.

Вита_Шаблий (1)

Торік Віта Шаблій претендувала на посаду директора Дубенського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів. Фото - із засідання комісії облради
Під час стрілянини також поранили «свободівця» В`ячеслава Чайку, який кілька днів у 2014 році очолював УМВС у Рівненській області, а також подавав свою кандидатуру на посаду глави Нацполіції. Він перебуває у лікарні. Чайка Віта Шаблій з 1995 до 2002 року працювала на посадах секретаря судового засідання та консультанта Дубенського міськрайонного суду. У 2002 році була юрисконсультом Дубенського цукрового заводу, у 2002-2008 роках працювала помічником судді Дубенського міськрайонного суду. З 2008 року стала адвокатом. Під час Революції гідності була головою дубенського Майдану. Жінка ростила сина - Віталія Чайку, 1999 року народження. З відділу комунікації Головного управління Нацполіції в Рівненській області "РВ" підтвердили факт загибелі жінки, подробиці обіцяють повідомити вже незабаром. На місці події зараз працює слідчо-оперативна група.