У вбивстві Віти Шаблій підозрюють 29-річного сина В’ячеслава Чайки

8601

Заступник начальника Головного управління Національної поліції Сергій Волков зазначив РВ, що наразі правоохоронці розшукують сина пораненого вчора В’ячеслава Чайки, який, скоріше за все, і стріляв у свого батька та у 43-річну адвокатку Віту Шаблій. Жінка, нагадаємо, загинула.

Виталий_Вотава_водий_Музичка_Игор_Чайка_прокурор_Тетяна_Кушнир_суддяРивненський_районний_суд_16_липня_2015_незаконне_носиння_зброи (2)

Прокурор Ігор Чайка, син В'ячеслава Чайки, на одному із судових засідань у Рівному
За словами пана Волкова, слідчі дії тривають. Відомо, що вбивця здійснив чимало пострілів. У Віту Шаблій стріляв зблизька. Поранення було у шию та груди. alsoread:http://rivnepost.rv.ua/lenta_msgshow.php?id=75462 У В’ячеслава Чайки, який наразі у тяжкому стані у лікарні, бокові поранення грудної клітки та живота. За словами пана Волкова, куля зачепила діафрагму. У будинку на вулиці Жуковського у Дубні, де сталося вбивство, за даними поліції, свого часу жив колишній правоохоронець В’ячеслав Чайка зі своєю першою дружиною. Наразі у будинку ніхто не мешкав, пан Чайка лише навідувався до нього, аби підтримувати господарство. 29-річний Ігор Чайка, який нібито стріляв учора, є сином пораненого від першого шлюбу. Окрім того, він є прокурором відділу нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, прокуратури Тернопільської області. Чоловік одружений, має сина та мешкає у Тернополі. Зазначимо, що у Віти Шаблій та В’ячеслава Чайки також є спільний 18-річний син. Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом умисного вбивства. Основна версія – неприязні стосунки у родині.