Хірурга Думановського, якого ще судять, вже поновили на посаді

645

Рівненський міський суд поновив на посаді завідувача відділення дитячої хірургії Рівненської обласної дитячої лікарні Костянтина Думановського.

Нагадаємо, що досі триває судовий розгляд обставин смерті 5-річного Миколи Антонюка, де головним фігурантом справи є лікар Думановський.

Лікаря звинувачують у службовій халатності та ненаданні медичної допомоги у листопаді 2015 року, внаслідок чого маленький пацієнт хірургічного відділення помер. alsoread:http://rivnepost.rv.ua/lenta_msgshow.php?id=71676 Про рішення суду щодо поновлення Думановського на посаді повідомила у Фейсбуці активістка Ліана Диновська, яка пильно стежить за перебігом цієї справи: - Сьогодні дуже сумний день, власне для мене. Я все далі розраховую на суд Божий. Іноді суду потрібно приймати рішення, які ніби і вірні у межах правових підстав, але абсолютно не можливі для сприйняття! Всі, хто уникне покарання в межах Закону, обов'язково знайдуть інше покарання. Іноді краще не працювати там, де тобі просто не місце. Довести всьому світу протилежне- не вдасться! А поки коротко: сьогодні рішенням Рівненського міського суду лікаря Думановського Костянтина поновлено на займаній посаді! Позовні вимоги задовільнено частково, а це означає, що ймовірно незабаром, Думановський з'явиться в плановій хірургії у білому халаті в якості завідуючого відділенням. Він далі буде лікувати дітей. Завісу, будь ласка! Утім, судовий розгляд кримінального провадження ще триває.