Машину тренера облили зеленкою

799

Тренер спортивного клубу у Сарнах опублікував пост на Facebook, у якому повідомив, що вночі його автомобіль облили зеленкою. Хто ці хулігани – невідомо

Тренера СК «Берсерк», що проводить роботу у Сарнах та Дубровиці, спіткала неприємність. Вранці, коли він збирався їхати на роботу, то виявив, що його машину облили зеленкою.

Постраждалий вважає, що таким чином хтось хоче зрівняти з ним особисті рахунки.
- Інцидент просто безглуздий. Просто в нас в Сарнах своя республіка, де в людей головний пріоритет це гроші. Коли ти сам пробиваєш свій шлях і в тебе це виходить, добиваєшся результатів, стаєш особистістю, то вони із за зависті починають займатися такою єрундою, бо на більше неспроможні, - так прокоментував подію постраждалий Антон Радко. Спортивний клуб “Берсерк” було створено в 2013 році. Серед вихованців тренера є майстри спорту міжнародного класу, діти – призери чемпіонатів світу, Європи та України. 27-річний Антон Радко був ініціатором створення Федерації панкратіону Рівненської області й наразі є її президентом. За словами постраждалого, заяву до поліції він не писатиме, оскільки не впевнений в особах зловмисників, а сам інцидент вважає звичайним хуліганством.