Рівненські гімнастки вибороли нагороди

394

Показали хороші результати на чемпіонаті України з художньої гімнастики рівненські гімнастки.

гимнастки Про це повідомив у Фейсбуці керівник рівненського фізкультурно-спортивного товариства "Україна" Анатолій Биков. Чемпіонат України зі спортивної гімнастики серед юніорок проходив у Кропивницькому. У ньому брала участь 21 команда. Чудові результати показали юні гімнастки спортивної школи, де директором є Людмила Баль, а тренерами Оксана Довмат та Олена Сливінська. showalbum:https://www.flickr.com/photos/122273373@N05/albums/72157688473686271 - За підсумками командних змагань у багатоборстві серед ДЮСШ рівненська команда у складі Тетяни Мокляк, Данієли Батрони, Анни Фідрі та Дарини Прозапас вибороли перше загальнокомандне місце, - повідомив Анатолій Биков. - В особистому заліку за програмою кандидатів у майстри спорту Тетяна Мокляк виборола друге місце у багатоборстві та друге місце у фінальних змаганнях на вільних вправах. В особистому заліку за програмою 1 розряду Данієла Батрона виборола перше місце у багатоборстві. В особистому заліку за програмою майстрів спорту в багатоборстві Христина Кулаківська виконала необхідний норматив для присвоєння спортивного звання «Майстер спорту України».