Вбивати не хотів, але вбив

2651

29-річний костопільчанин Роман Гаврилюк у суді своєї провини в убивстві не визнав, але сидітиме у колонії 14 років. Раніше він вже неодноразово був судимий за грабіж, крадіжку та злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотиків, та перебуває на обліку у поліції як сімейний насильник.

Ця подія трапилася у березні 2017 року у місті Костопіль. Чоловік, перебуваючи у будинку за місцем проживання свого знайомого - 48 -річного Анатолія, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, під час словесної суперечки вдарив останнього ножем в груди. Життя потерпілого врятувати не вдалося.

Державний обвинувач – начальник Костопільського відділу Здолбунівської місцевої прокуратури Віктор Незнамов повідомив, що вину у вчиненому злочині підсудний не визнав. alsoread:https://rivnepost.rv.ua/lenta_msgshow.php?id=74793 Він запевняв, що зумисне вбивати не хотів. Проте під час судового розгляду кримінального провадження на підтвердження вини зловмисника прокуратура надала та обґрунтувала переконливі і беззаперечні докази. Злочин чоловік вчинив у стані алкогольного сп’яніння. Суд призначив йому 14 років позбавлення волі. Набрання вироком чинності засуджений чекатиме під вартою.