10 копійок за пакетик рівняни не хочуть платити

2139 0

Ми у соцмережах:

10 копійок за пакетик рівняни не хочуть платити

Більше обурення, ніж радості від врятованого довкілля викликало нововведення — заборона використання у магазинах безкоштовних поліетиленових пакетів. Деякі рівняни фрукти і цукерки тепер не складають в пакетик, а приносять до каси жменями. Продавцям це теж створює незручності.

Рівнянка Ірена Боровець:

— Стрічка на касі з цукерками і фруктами врозсип… Я сьогодні два десятки яєць складала в дуже тонкий кульочок з цінником 0,09 грн. У «Сільпо» фарш замість двох кульочків поклали в один — другий платний.

Рівнянин Сергій Микитюк:

— Пропоную департаменту інфраструктури провести екскурсію для особливо невдоволених на рівненське сміттєзвалище. Висота напресованого сміття навпроти сміттєпереробного становить десь 30 метрів, а може й більше… Тож купіть «авоськи» або платіть за переробку поліетилену, бо «ваші мрії щодо оплати повітря» можуть стати реальністю.

Наталія, працівниця «Сільпо»:

— Якщо люди купують рибу, то найтонший пакетик — безкоштовний. Що стосується інших продуктів, зокрема, овочів, то за звичайну торбинку чи «маєчку» потрібно заплатити 10 копійок. На касі є спеціальний штрих-код, яким пробивають пакетики. З’явилося додаткове навантаження, адже тепер потрібно щоразу питати, чи бажає покупець пакет, а є і ті, хто ще не знає про нововведення. То ми їх попереджаємо. Хочу зазначити, що люди стали трішки менше брати пакетів.

Мар’яна, продавець-консультант магазину «Простор»:

— Раніше ми пропонували людям пакетики, щоб їм було легше і зручніше донести товар. Зараз, у зв’язку з постановою, ми їх не використовуємо взагалі.

Дарина Гузенкова.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також