10:1

1792 0

10:1

Виступ міні-футбольного клубу «Рівне» у цьому сезоні просто лякає. Звісно, стосується це, насамперед, суперників. П’ять ігор — п’ять перемог — це серйозна заявка не те, що на місце у трійці першої ліги, а й на перемогу загалом.

Виступ міні-футбольного клубу «Рівне» у цьому сезоні просто лякає. Звісно, стосується це, насамперед, суперників. П’ять ігор — п’ять перемог — це серйозна заявка не те, що на місце у трійці першої ліги, а й на перемогу загалом. Останнім хлопців Віталія Засморжука «злякався» клуб з Борисполя. Звіт про цю зустріч обмежу перерахунком авторів голів: Бондар — 11, 14, 36 хвилини, Поліщук — 19 та 30, Щубак — 23 та 26, Баховський — 29, Котюк — 37. Підсумковий результат — 10:1. Чи не найсерйозніше випробування на нашу команду очікує 20 грудня, в цей день МФК «Рівне» гратиме у Львові з «Енергією-2». І нехай двієчка після назви не виглядає надто оманливо, адже львів’яни дуже полюбляють у принципових матчах виставляти основний склад. У той же день, як МФК «Рівне» приймав «Бориспіль», свій дебютний матч у першості України у другій лізі провела команда ДЮСШ №4. Юнацька команда Віталія Засморжука приймала «Золотий лев» зі Львова, і поступилася — 3:5. Зазначу, що у цій зоні другої ліги ще грає чотири колективи зі Львова та один з Ужгорода. Результати інших матчів: «Метрополітен» — «Ураган» — 2:6, «Дністер» — «Тайм» — 4:8.