14-річній школярці з Рівненщини потрібна допомога

2383 0

Ми у соцмережах:

14-річній школярці з Рівненщини потрібна допомога

Софія Жолондієвська мріє відновити слух

-Софійка народилася 7 жовтня 2007 року здоровою дівчинкою. Розвивалася по роках. Як і більшість маленьких діток часто хворіла. З 4 рочків почала відвідувати дитячий садок і раптом для неї все зупинилося, стало все на місці. Батьки помітили, що дівчинка голосніше дивиться мультфільми, мова зупинилася, не звертає уваги, коли до неї звертаються. Софія розмовляла, але інформацію зчитувала з губ, - розповідає Мар'яна Рева, голова благодійного фонду "Скарбниця надії". -  У 2012 році дівчинці діагностували 3-ю ступінь втрати слуху на обох вушках. Це був шок для всієї сім'ї. Купили слухові апарати і дівчинка повернулася до звичного життя. Але були і складності. Привчалися до носіння апаратів. З дитиною постійно займався логопед, витягували з неї звуки, букви, слова, мову. І родині це вдалося! Софія почала займатися танцями, пішла у звичайну школу, хоча у Києві дитині давали прогноз на спецшколу.

 
Дівчинка бере активну участь у шкільному житті, має похвальні листи, нагороджувалася грамотами. Бере участь у різних конкурсах міста. Софія має багато друзів, її поважають однокласники. Щоб Софія продовжували свій активний спосіб життя, їй потрібні потужні слухові апарати. З роками потрібна їх заміна, щоб не втратити мову, розвиватись і жити повноцінно. Попередні рази апарати купували батьки за власні кошти. Тато Софії, щоб прогодувати родину і щось відкласти на придбання апаратів, постійно перебуває за кордоном. Дівчинка хоче бачити тата частіше вдома і дуже за ним сумує, та всі розуміють, що так треба. Але минулого року в родині сталась біда, важко травмувався дідусь Софії і всі зібрані на апарати кошти було витрачено на операції. Тому батьки звертаюся до небайдажух людей за допомогою.
 
"Хочу, щоб моя донька не відрізнялася від підлітків, щоб не сміялися з її вимови, щоб розвивалася, як всі її ровесники!" - пише мама Софії.
 
Вартість двох слухових апаратів 120 тисяч гривень. Для однієї родини сума дуже велика, але для багатьох добрих людей - цілком реальна.
 
КАРТА фонду «Скарбниця Надії»
№ 4246 0010 0292 7428 призначення платежу – добровільна пожертва на проект "Почути все"
�КБ "Приватбанк”
IBAN UA 84 305299 00000 26002010701895
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ 37685693
Призначення платежу – добровільна пожертва на проект "Почути все"
� Для пожертв з-за кордону та по Україні заходьте по цьому посиланню та натискайте кнопку Допомогти
� Для власників карток Монобанк в розділі «Платіж по IBAN», треба набрати IBAN UA84 305299 00000 26002010701895 фонду Скарбниця Надії і вказати суму, яку ви бажаєте пожертвувати.
�Звіти фонду тут

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також