Двадцять підприємств представляють Рівненщину на міжнародній виставці у столиці

1390 0

Ми у соцмережах:

Двадцять підприємств представляють Рівненщину на міжнародній виставці у столиці

Моцарела, йогурти, мед, цукерки, хліб та овочі. І це далеко не весь перелік продукції, котру представили харчовики Рівненщини на масштабній XXX Міжнародній агропромисловій виставці в Україні та Східній Європі «АГРО – 2018»

Подія проходить  у Києві. 

- Це наймасштабніша виставка року, яка має понад 10 профільних експозицій і налічує понад 1200 учасників з 15 країн. Тому для наших виробників дуже корисно та престижно там побувати. По-перше, це величезна можливість популяризувати свою продукцію, що дозволить підприємствам вийти на ринки інших регіонів та країн. По-друге, наші виробники познайомляться з новинками у сфері АПК, - розповідає директор департаменту агропромислового розвитку Надія Переходько.

У складі рівненської делегації були й аграрні підприємства, які доповнили експозицію насінням різних зернових культур та органічними хімічними речовинами. Загалом харчову та аграрну продукцію представили майже 20 підприємств Рівненщини. Серед них – «Агропереробка», «Радивилівмолоко», «Поліссяхліб», «Рівне-Борошно», «Хлібодар», «Гощанський завод продтоварів», «Мізоч-продукт», «Водограй», «Українські гумати» та Рівненський інститут АПВ НААН України.

Здолбунівське підприємство «МААНС» привезло на виставку сільськогосподарську техніку власного виробництва – жниварки соняшникові, пристрої для збирання ріпаку, візки для транспортування жниварок.

А Спілка пасічників Рівненщини пригощала відвідувачів київської виставки медовою продукцією.

Під час Міжнародної агропромислової виставки «АГРО – 2018», окрім експозиційної частини, запланували провести понад півсотні науково-практичних заходів – конференцій, круглих столів, симпозіумів, брифінгів – за участю українських товаровиробників та їх закордонних партнерів. Також відбуваються презентації та дегустації різноманітної продукції, показ племінних коней та великої рогатої худоби.

 

 

 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також