21 дитина - за 31 рік подружнього життя

882 0

Ми у соцмережах:

21 дитина - за 31 рік подружнього життя

У мешканки Британії Сью та її чоловіка Ноеля Редфорда за час подружнього життя з'явилася на світ 21 дитина: 10 синів і 11 дочок

 Першого малюка жінка народила ще в 1989-му, а останню дитину – в 2020, повідомляє видання.

Величезна родина нині живе в колишньому будинку для людей похилого віку, в якому місця для всіх не вистачає. Подробицями свого життя багатодітна мама поділилася в Instagram.

Із 21 дитини тільки троє живуть самостійно. «Мені здається, що в нашому будинку вже немає вільного місця. Зрештою зупиніться», – одного разу пожартував один із синів, 13-річний Джош.

Через велику кількість людей у будинку 46-річній Сью доводиться прибирати по кілька разів на день, а також часто вмикати пральну машину. Подружжя змушене було купити промисловий апарат на 18 кілограмів, тому що звичайна машинка їм не підходила.

Глава сімейства, Ноель, має власну кондитерську, яка тимчасово закрилася через пандемію. Однак він налагодив онлайн-продаж випічки, завдяки чому доходи зросли більш ніж удвічі.

Редфорди щодня випивають більше семи літрів молока і з'їдають чотири буханці хліба. Серед інших витрат – 80 йогуртів, три тюбики зубної пасти і 24 рулони туалетного паперу на тиждень. Але вони не скаржаться.

"Діти – це наша розкіш. Цього не купиш за гроші", – стверджує батько сімейства.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також