2400 грн від «президента»: хто з пенсіонерів на Рівненщині отримає «одноразову індексацію» перед виборами

12435 0

Ми у соцмережах:

Василь Петняк, начальник управління Пенсійного фонду на РівненщиніВасиль Петняк, начальник управління Пенсійного фонду на Рівненщині

За неповних три місяці «пільгового розмитнення» євроблях держбюджет заробив 13,7 млрд грн. Нещодавно президент та уряд заявили, що 5 млрд грн з цієї суми піде на доплату пенсій. Зокрема, одноразову доплату, розміром 2410 грн. Частина народних депутатів вважає такий крок – підкупом виборців пенсійного віку.

Отримають одноразову індексацію на Рівненщині близько 59,5 тис. пенсіонерів із загалом 285 тисяч, які є в області.

Нарахують таку одноразову індексацію тим, хто вийшов на пенсію, маючи великий стаж роботи і малу заробітну плату.

Так, якщо до 2011 року у людини було більше 25 (для жінок) чи 30 (для чоловіків) років стажу, а після 1 жовтня  2011 року – 30 (35) років стажу і після індексації пенсій з 1 березня розмір виплат для них становитиме менше 1669,2 грн, то їм у березні та квітні прийде ця «одноразова індексація за 2015-2016 роки».

1205,09 грн – у березні та 1205,08 грн – у квітні.

Загалом область на такі одноразові доплати з держбюджету отримає понад 143 млн грн.

А ще, окрім цього, з 1 березня Пенсійний фонд провів індексацію пенсійних виплат для 258 тис. пенсіонерів Рівненщини. Мінімальна добавка до пенсій становитиме 100 грн. Максимальну, кажуть у Пенсійному фонді Рівненщини, не рахували. Проте більше 8 тисяч пенсіонерів отримуватимуть з березня уже на понад 1000 грн більшу пенсію.

Зазначимо, що чим вищою була пенсія досі, тим більшу надбавку отримає людина.

43 тисячі пенсіонерів, яким перерахунку з 1 березня не буде, - це ті, хто вийшов на пенсію у 2018 та 2019 роках (для них індексацію проводили автоматично при виході на пенсію), а також пенсіонери, які мають мінімальний страховий стаж, та ті, хто отримує виплати за спецзаконами (держслужбовці, судді, прокурори і т.п.).

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

загрузка...

Читайте також