4:0, 7:2, 11:0 — хто більше?

1613 0

Щедрим на голи вийшов 16-й тур чемпіонату області з футболу. У шести поєдинках вболівальники побачили аж 32 голи. Головними учасниками голевої феєрії стали лідери чемпіонату. «ОДЕК» на своєму полі загнав у глибокий нокаут рівенський «Водник» — 11:0, причому після першого тайму рахунок був 4:0, але заміни, зроблені Григорієм Шаламаєм, «добили» студентів. До речі, «Водник» залишається єдиною командою, яка у першому колі змогла відібрати в оржевців очки, зігравши у себе на полі унічию. Висновок — не буди лихо, поки тихо. Відігралися оржівці сповна.

Щедрим на голи вийшов 16-й тур чемпіонату області з футболу. У шести поєдинках вболівальники побачили аж 32 голи. Головними учасниками голевої феєрії стали лідери чемпіонату. «ОДЕК» на своєму полі загнав у глибокий нокаут рівенський «Водник» — 11:0, причому після першого тайму рахунок був 4:0, але заміни, зроблені Григорієм Шаламаєм, «добили» студентів. До речі, «Водник» залишається єдиною командою, яка у першому колі змогла відібрати в оржевців очки, зігравши у себе на полі унічию. Висновок — не буди лихо, поки тихо. Відігралися оржівці сповна. Гра «Волинь-Цемент» — «Сокіл» цілком претендувала на центральний матч туру, адже і здолбунівці, і радивилівці є претендентами на медалі. Проте боротьби не вийшло, підопічні Олександра Довгальця розгромили суперника — 7:2. Результативними були й інші матчі туру, лише в одному з них було забито менше трьох голів: «Маяк» — «Хімік» — 2:0, «Ізотоп» — «Полісся» — 4:0, «Енергія» — «Варіант» — 1:2, «Случ» — «Горинь» — 3:0. Трійка лідерів у першій лізі області виглядає так: «ОДЕК», «Волинь-Цемент» та «Маяк».