5-річна рівнянка підкорила гору Великого Кавказу

686 0

Ми у соцмережах:

Фото: Ілля Канкров

П'ятирічна рівнянка Олександра Канкрова після 20-денної пішої подорожі Кавказькими хребтами підкорила гору Лайлу, висота якої сягає 4009 метрів.

Про це повідомляє "Суспільне".

За словами батька дівчинки, перший свій похід вона здійснила у рік та два місяці, коли лише навчилася ходити. Тоді батьки взяли її до Кременецького гірського масиву, що у Тернопільській області. Доводилося ночувати у наметах при мінусовій температурі.

Фото: Ілля Канкров

Цьогоріч за плечима дитини вже три гірські піші сходження. Зимою двічі піднімалась на гору Пікуй, де був і штормовий вітер, і до -20 градусів морозу.  А потім з групою дорослих людей з Рівного та Запоріжжя чотири дні піднімалась на кавказьку Лайлу. Альпіністам тоді заважали дощі та грози.

- Донька давно мене просила сходити. Ми в походи ходимо давно, а в цьому році почали ходити в зимні. Вона підготовлена, налаштована була. Цьогоріч це було нелегко, бо це лабіринт тріщин, Лайла зараз "порвана" і не всі тріщини відкриті. Доводилось розгадувати лабіринт. В кінці був там льодовик, то ми "брали" гору вертикально, перші з малечею пішли, – додав батько дитини Ілля Канкров.

Фото: Ілля Канкров

Після спуску з гори дівчинка разом зі старшими альпіністами відвідала кілька перевалів, перейшла убрід річку та в кінці поїхала на море в Батумі. Після повернення до Рівного Олександра розпочала підготовку до наступного походу, пункт призначення якого батьки поки не називають.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також