91-річна рівнянка оформила закордонний паспорт, щоб поїхати у Німеччину

686 0

Ми у соцмережах:

91-річна рівнянка оформила закордонний паспорт, щоб поїхати у Німеччину

Сьогодні 91-річна Галина Лук`янівна з Рівного прийшла до міграційної служби вперше оформляти закордонний паспорт.

-  Мене на гостину до Німеччини кличе єдина онука – я мушу поїхати, поки дозволяє здоров`я. Та я обов`язково вернуся додому, - розповіла відвідувачка працівникам міграційної служби Рівненської області.

Пані Галина народилася в Черкаській області. У 2013 році переїхала до єдиної доньки в Рівне. Добре пам`ятає Другу світову війну: наступ німецької армії, звук падаючих снарядів біля хати, де вона жила з батьками та була п`ятою дитиною в сім`ї. З болем в серці пригадує штучно сплановане знищення українців червоною армією.

- Приїжджали «ястребки» і забирали все зерно… Люди пухли від голоду, вмирали. Я була б теж не вижила, якби не тітка, яка принесла трохи молока. Тепер я тут… - ділиться спогадами пані Галина.

Не думала жінка, що витримавши «совєтів», доведеться українському народу знову страждати від російської окупації. Та вона впевнена – буде мир на нашій землі, бо ми сильна нація.

- Я завжди плачу за нашими хлопцями, які гинуть на війні. Це наші найкращі сини. Та окупанти нас не могли зламати раніше. Не вдасться їм і тепер,  - підсумовує 91-річна жінка.

По приїзді з Німеччини рівненські міграційники домовилися зустрітися з Галиною Лук’янівною. Вона пообіцяла прийти та розповісти про перебування за кордоном. Але запевнила - кращої землі за українську немає ніде у світі.
 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також