А поряд — кована арка. Прибудова може стати більшою, ніж сам торговельний центр

2301 0

Ми у соцмережах:

А поряд — кована арка. Прибудова може стати більшою, ніж сам торговельний центр

У вересні 2016 року будівельна техніка почала заїжджати на майданчик біля торгового центру «Злата Плаза», щоб будувати триповерховий ресторанний комплекс під загальною назвою Misto. На першому поверсі розмістився ресторанчик «Джем». Мешканці навколишніх будинків почали протестувати, адже будівництво «захоплювало» частину території, та й працював «Джем», що біля вікон будинків, до другої ночі.

У суд два роки тому позивались і власники «Злати Плази», дізнавшись, що власник ресторанного комплексу Віктор Вайнер домігся дозволу на реконструкцію через суд. Проте на сьогодні ця ситуація, схоже, вже нікого не турбує.

Сам торговий центр з боку Лебединки вже й не видно — все забудоване. Біля «Джему» все готово до відкриття літнього кафе. Очевидно, щоб підкреслити, що прохід перекритий не буде, над ним, біля ресторанних столиків, встановили ковану арку.

Коментарі

Віктор Вайнер, власник ресторанного комплексу:

— Доля ресторану «Джем» дуже позитивна і нехай вона вас не турбує… Як кажуть, no comment.

Віктор Вайнер добився дозволів на реконструкцію через суд. Дізнавшись про це, судитися з ним два роки тому почала «Злата Плаза».

Олександр Оверчук, директор ТРЦ «Злата Плаза»:

— Вони справді будувалися. Зараз у нас вже немає ніяких спорів у суді. Що буде там зараз на місці ресторану «Джем» — невідомо, адже територія не належить і не підпорядковується «Злата Плазі».

Микола Дядюсь, управління ДАБК Рівного:

— У 2016 році забудовник отримав право на виконання будівельних робіт, а в липні 2018 року — право на реконструкцію з надбудовою. Об’єкт був зданий в експлуатацію, і з того часу нічого більше збудовано не було. Підстав для спостереження за об’єктом і будь-яких претензій на разі немає. Арка, яку вони встановили, — це мала архітектурна форма. Чи підлягає вона знесенню, чи ні — питання до управління ЖКГ міста.

Дарина Гузенкова.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також