Аеропорту 20 млн грн з бюджету не дадуть. Кредит – «нормальний крок»

1161 32
Директор рівненського аеропорту Ігор Насинюк

Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко після сесії обласної ради у п’ятницю, 7 грудня, зазначив, що рівненському аеропорту кошти потрібно виділяти частинами.

Нагадаємо, що на сесію прийшли працівники аеропорту, яким з червня не платять зарплат. Борги летовища на сьогодні – понад 20 млн грн.

Депутат Михайло Кириллов просив у колег проголосувати за протокольне доручення Рівненській ОДА, щоб та у бюджет на наступний рік включила кошти на погашення усього боргу аеропорту.

А бюджет на 2019 рік облрада ухвалюватиме наступної п’ятниці, 14 грудня.

Проте депутати пропозицію п.Кириллова не підтримали.

-Ми маємо ще пропрацювати питання, - зазначив голова ОДА Олексій Муляренко журналістам. – Як на мене (і думаю, так і буде), потрібно розбити виділення коштів на етапи. Перш за все, потрібно погасити заборгованість із заробітної плати (2,1 млн грн – РЕД). По-друге, потрібно домовитися з Пенсійним фондом та ДФС про реструктуризацію боргів аеропорту. Уже є попередня домовленість, що частину боргу можна погасити, а частину реструктуризувати. Це дасть можливість розблокувати рахунки аеропорту. А тоді вже обласна рада може давати кошти на закупівлю нового обладнання для підприємства й інвестувати у його розвиток. Але багато чого залежить від керівництва аеропорту. Добре, що працівники прийшли на сесію і відбувається діалог, але керівництву аеропорту потрібно більше працювати. Я директора аеропорту дуже давно бачив востаннє.

Голова облради Олександр Данильчук на сесії зазначив, що аеропорт може купувати техніку, взявши кредит (за умови, що його борги буде погашено і підприємству розблокують рахунки). Олексій Муляренко вважає, що це «нормальний крок»:

-Аеропорту, щоб він відповідав сучасним вимогам, треба значну суму грошей. Питання щодо кредиту треба пропрацювати, але зробити це має директор аеропорту.

Керує летовищем з 2015 року Ігор Насинюк. Депутатам на сесії він озвучив, що за три роки, поки він керував летовищем, воно заробило 25 млн грн. і не отримало з обласного бюджету жодної допомоги.

Також п.Насинюк зазначив, що руліжна доріжка, на яку виділили кошти з обласного бюджету і ремонт якої замовляв обласний департамент будівництва, досі не здана в експлуатацію. А без неї летовище не може приймати літаків, які мають двигуни знизу, типу «Боїнгів».

 

 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

 • Mr. Carter Collins 09:14, 25.01.2019

  Вам потрібен терміновий кредит? Ми видаємо бізнес кредити, персональні кредити, студентські кредити, автокредитування E.t.c, якщо ви зацікавлені, зв'яжіться з нами зараз ([email protected]) З повагою Г-н Картер Коллінз

 • linda moore 02:42, 17.02.2019

  Привіт всім, Мене звуть місіс Ральф Лорен, я живу в США, і життя тепер варто жити комфортно для мене і моєї сім'ї, і я дійсно ніколи не бачив доброти, що показав мені багато чого в моєму житті, оскільки я борюся з двома дітьми і я був переживши серйозну проблему, як мій чоловік зіткнувся з жахливою аварією останні два тижні, і лікарі стверджують, що йому потрібно пройти делікатну операцію, щоб він міг знову ходити, і я не міг дозволити собі рахунки за його операцію, після чого я пішов банк для кредиту та вони повертають мені вниз заявляючи що я не маю кредитну карту, з там я бігаю до мого батька та він не вмів допомогти, тоді коли я переглядав google відповіді та я зустрів кредитора MR. Джордж Франклін, який надає кредити за доступною відсотковою ставкою 2%, і я чую про стільки шахрайства в Інтернеті, але в цій моїй відчайдушній ситуації, я не мав іншого вибору, ніж дати йому спробу, і на диво все було схоже на мрія, я отримав кредит у розмірі $ 95,000, і я заплатив за операцію чоловіка і дякую БОГу, сьогодні він в порядку і може ходити і працює, і тягар більше на мене більше, і ми можемо добре годувати і моя сім'я щаслива Сьогодні і я сказав моєму собі, що я буду голосно кричати в світ чудес БОГу мені через цей БОГ, боячись кредитора МР. Джордж Франклін і я консультуємо будь-кого в справжній і серйозній необхідності кредиту, щоб зв'язатися з цим БОГом, побоюючись людини через адресу своєї компанії: [email protected] або WHATSAPP: +19292227999 Місіс Ральф Лорен

 • Angela Thompson 03:11, 19.02.2019

  Анжела Томпсон 16 лютого 2019 року Кредитна фірма Sky Wealth надає кредити з процентною ставкою 0% 3%. Добрий день, сер. Ми є приватною компанією і пропонуємо кредити з низькими процентними ставками при визначенні суми кредиту в розмірі 100 млн. Резервів на суму 1000 євро для розвитку бізнесу: конкурентоспроможність для розширення кордонів / розширення бізнесу. Ми пропонуємо різні кредити * Персональні кредити (забезпечені та незабезпечені) * Бізнес-кредити (забезпечені та незабезпечені) * Консолідаційний кредит Без передоплати Дякуємо, що знайшли час, щоб прочитати це оголошення. Для отримання додаткової інформації та запитів надішліть нам електронний лист сьогодні. [email protected] [email protected] [email protected] Місіс Анжела Томпсон

 • Mr Desmond Lee 12:12, 11.03.2019

  Ви шукаєте законний кредит? Іпотека? Ви були відхилені вашими банками? Тож ваша фінансова травма закінчилася Ми Пропозиція КРЕДИТИ від $ 1,500.00 Мін. до $ 300,000,000.00 Max.at 2% процентна ставка. Ми сертифіковані і заслуговують на довіру. ми можемо допомогти вам з фінансовою адресою до нас по електронній пошті ([email protected]) з цією інформацією. Назва заявника Вік: Секс: Місто: Стан: Країна: Адреса: Професія: Місячний дохід Мобільний телефон Тривалість кредиту: Необхідна сума кредиту Зверніть увагу: усі відповіді повинні бути надіслані Компанії Email: [email protected] З повагою, пан Десмонд Лі.

 • Debaets Balsiger 03:13, 19.03.2019

  Здрастуйте, Вам потрібна допомога з боку довіреної приватної кредитної комісії, щоб очистити ваш відділ без будь-яких первинних витрат? Або у вас виникли проблеми з минулими кредиторами, і ви хочете отримати реальний кредит. Тоді ви приїжджаєте в компанію D.B Financial Loan спільно з банком регіону. Ми є довіреним приватним борговим кредитним бортом, і ви можете мати кредитну форму в межах 5,000.00 євро, макс. 500,000,000.00 євро за 2% процентну ставку на місяць .. Кредити видаються протягом декількох годин після обробки ваших документів. Після завершення процесу ви отримуєте кредит на експрес. Це реальна можливість отримати кредит від надійної фірми. Г-н Дебец Бальсігер є нашим агентом тут, щоб допомогти. Контакт зараз: Електронна пошта: [email protected], веб-сайт: debaetsboardloanfirm.yolasite.com Повідомлення / Через Whatsapp: +1 (872) 307-0988. Для отримання додаткової інформації. З повагою.

 • David Debaets 05:56, 19.03.2019

  Ви запитали себе, де можна отримати законну приватну компанію-позичальника? Тоді не хвилюйтеся, ви можете отримати позику від компанії D.B Financial Loan Company та вашого агента David Debaets. Кредит без будь-якої вартості для 2% відсоткової ставки за мінімальний діапазон від 5,000.00 Євро до Макс 500,000,000.00 Євро Ми перевірені і довірені компанії кредитування, Ми Допомагаємо з кредитом на наступне нижче Домогосподарство , Відпустка, Розвиток кар'єри, Розпочати новий бізнес, Фінансування автомобілів, Переміщення витрат, Консолідація боргу, Покращення кредитної картки, Витрати на весілля, Домогосподарство. Зв'яжіться зараз для отримання додаткової інформації. Електронна пошта: [email protected] Повідомлення / Whatsapp: +1 (872) 307-0988 веб-сайт: debaetsboardloanfirm.yolasite.com

 • GIFT RICHIE 10:16, 19.03.2019

  Здрастуйте, Вам потрібна допомога від приватної приватної фірми-позичальника, щоб очистити ваш відділ без будь-яких первинних витрат? Або у вас є Проблема з минулими кредиторами і ви хочете реального Після цього Ви запрошуєтеся до пані Фінанси Кредит у співпраці з Регіональним банком. Я - приватний кредит кредитор і я можу допомогти вам у формі кредиту a від 5 000 євро, макс. 500 000 000,00 євро за 24 відсоткову ставку на рік. Я видаю кредит протягом декількох годин після обробки документів. Після завершення процесу ви отримуєте кредит на експрес. Це реальна можливість отримати кредит від надійної фірми. Контакт зараз: Електронна пошта: [email protected] Телефонуйте або повідомте / Через Whatsapp: +1 (872) 307-0988. Для отримання додаткової інформації. З повагою.

 • jose dennison 04:10, 21.03.2019

  Шановні пані та панове   Ви шукаєте бізнес-кредит, персональний кредит, домашній кредит, авто   кредит, студентський кредит, позика консолідації боргу, незабезпечений кредит, підприємство   капітал тощо ... АБО Чи було відмовлено у наданні кредиту банком або будь-яким фінансовим   Інститут з однієї або кількох причин   Ваші кредитні рішення!   Я є приватним кредитором, я надаю кредити компаніям та приватним особам на   низький і доступний інтерес   ставка 2%.   Зацікавлені? Зв'яжіться з нами для подальшої обробки кредиту та   перенесення протягом 48 годин;   Напишіть нам @: [email protected], а для отримання додаткової інформації про нас відвідайте веб-адресу www.dennisonloanscompany.com Спасибі і благослови Бог З повагою, Пан Хосе

 • jose dennison 04:06, 21.03.2019

  Шановні пані та панове   Ви шукаєте бізнес-кредит, персональний кредит, домашній кредит, авто   кредит, студентський кредит, позика консолідації боргу, незабезпечений кредит, підприємство   капітал тощо ... АБО Чи було відмовлено у наданні кредиту банком або будь-яким фінансовим   Інститут з однієї або кількох причин   Ваші кредитні рішення!   Я є приватним кредитором, я надаю кредити компаніям та приватним особам на   низький і доступний інтерес   ставка 2%.   Зацікавлені? Зв'яжіться з нами для подальшої обробки кредиту та   перенесення протягом 48 годин;   Напишіть нам @: [email protected], а для отримання додаткової інформації про нас відвідайте веб-адресу www.dennisonloanscompany.com Спасибі і благослови Бог З повагою, Пан Хосе

 • Fred more 09:16, 27.03.2019

  Отримайте кредит зараз протягом 48 годин Хороший день Ви хочете бути підприємцем, запускати проект або купувати квартиру чи ви в фінансовому плані, ваша допомога приходить зараз, ви втратили сон, намагаючись отримати готовий, не дозволяйте вашим мріям вмирати, зверніться до пана Фреда більше, для швидкого і надійного кредиту. Ми пропонуємо такий вид кредиту нижче: 1 бізнес-кредит 2. комерційна кредит 3. квартира кредит 4. авто позика 5. автокредит тощо. Ми пропонуємо кредити серйозним і чесним клієнтам, які готові співпрацювати з нами за процентною ставкою 3% від 100,000.00 до 500,000,000,000.00. Зв'яжіться з нами швидко за допомогою електронної пошти ([email protected]) Номер: +919654763221 Підписано Директор Пан Фред більше

 • Elena 01:24, 31.03.2019

  Шановні шукачі кредитів. Ви в яких-небудь фінансових труднощах? Ви хочете розпочати власний бізнес? Ця кредитна компанія була створена правозахисними організаціями по всьому світу з єдиною метою допомогти бідним і людям з фінансовими труднощами життя. Якщо ви хочете подати заявку на отримання кредиту, зверніться до нас з наведеними нижче даними електронною поштою: [email protected] Ім'я: Необхідна сума кредиту: Тривалість позики: Номер мобільного: Дякую вам і Бог благослови Довіра Олена

 • linda moore 02:16, 31.03.2019

  Ви в будь-якій фінансовій кризі, вам потрібна фінансова допомога? або вам потрібні кошти, щоб розпочати власний бізнес? Вам потрібні кошти для погашення заборгованості, погашення рахунків або створення хорошого бізнесу? Чи є у вас низький кредитний бал, і вам важко отримати послуги капіталу від місцевих банків та інших фінансових інститутів? Ось ваш шанс отримати фінансову послугу від нашої компанії. Ми пропонуємо всі види кредитів окремим компаніям за ставкою 2%. Якщо вам потрібний кредит, не соромтеся звертатися до нас по електронній пошті: [email protected] Або Whatsapp- +19292227999. З повагою, Місіс Лінда Мур

 • SASHA 01:41, 05.04.2019

  Вы на коленях на земле? А вас просят за деньги, прежде чем дать их ?? НЕТ, с нами, вы ничего не платите до получения кредита В интересах соблюдения закона и удовлетворения клиента мы берем на себя необходимые расходы и вы возвращаете нам деньги после получения полной суммы вашего заявления У вас была возможность занять от 5000 до 5 000 000 евро с низкой ставкой 2% на срок от 1 до 30 лет. NB: без платы, нотариус и т. Д. не платить, пока вы не получите свой кредит НАША СЕРЬЕЗНАЯ ДЕЛАЕТ РАЗНИЦУ Электронная почта: [email protected]

 • SASHA 01:17, 05.04.2019

  Вы на коленях на земле? А вас просят за деньги, прежде чем дать их ?? НЕТ, с нами, вы ничего не платите до получения кредита В интересах соблюдения закона и удовлетворения клиента мы берем на себя необходимые расходы и вы возвращаете нам деньги после получения полной суммы вашего заявления У вас была возможность занять от 5000 до 5 000 000 евро с низкой ставкой 2% на срок от 1 до 30 лет. NB: без платы, нотариус и т. Д. не платить, пока вы не получите свой кредит НАША СЕРЬЕЗНАЯ ДЕЛАЕТ РАЗНИЦУ Электронная почта: [email protected]

 • SASHA 01:59, 05.04.2019

  Вы на коленях на земле? А вас просят за деньги, прежде чем дать их ?? НЕТ, с нами, вы ничего не платите до получения кредита В интересах соблюдения закона и удовлетворения клиента мы берем на себя необходимые расходы и вы возвращаете нам деньги после получения полной суммы вашего заявления У вас была возможность занять от 5000 до 5 000 000 евро с низкой ставкой 2% на срок от 1 до 30 лет. NB: без платы, нотариус и т. Д. не платить, пока вы не получите свой кредит НАША СЕРЬЕЗНАЯ ДЕЛАЕТ РАЗНИЦУ Электронная почта: [email protected]

 • SASHA 02:19, 05.04.2019

  Вы на коленях на земле? А вас просят за деньги, прежде чем дать их ?? НЕТ, с нами, вы ничего не платите до получения кредита В интересах соблюдения закона и удовлетворения клиента мы берем на себя необходимые расходы и вы возвращаете нам деньги после получения полной суммы вашего заявления У вас была возможность занять от 5000 до 5 000 000 евро с низкой ставкой 2% на срок от 1 до 30 лет. NB: без платы, нотариус и т. Д. не платить, пока вы не получите свой кредит НАША СЕРЬЕЗНАЯ ДЕЛАЕТ РАЗНИЦУ Электронная почта: [email protected]

 • SERGEY YAKUBOVA 05:51, 09.04.2019

  ДОСТУПНА ПРОПОЗИЦІЯ БЕЗ КОНТРОЛЬНИХ ПЛАТІВ Здрастуйте, Які ваші фінансові потреби? Ми видаємо кредити від мінімум $ 2,000.00 до максимум $ 100,000,000.00 з комфортною тривалістю, яка коливається від 1 до 30 років за дуже зниженою процентною ставкою 3%. Зв'яжіться з нами по електронній пошті: [email protected] або [email protected] Вам потрібен бізнес-кредит? Вам потрібен персональний кредит? Хочете купити автомобіль? Хочете рефінансувати? Вам потрібен іпотечний кредит? Вам потрібен величезний капітал, щоб почати свою бізнес-пропозицію або розширення? Ви втратили надію, і ви думаєте, що немає виходу, і ваші фінансові тягарі все ще зберігаються? Будь ласка, не соромтеся звертатися до нас за можливим діловим співробітництвом Зв'яжіться з нами по електронній пошті: [email protected]                                     [email protected]

 • Mr donald lee 04:35, 16.04.2019

  Здрастуйте, Ми видаємо кредити в межах від $ 1000 до $ 100,000,000. Наші кредити добре забезпечені і забезпечені за процентною ставкою 2%. Ми надаємо кредити фізичним особам та організаціям з метою відновлення будинків, закріплення боргів, рефінансування та створення підприємств. Зв'яжіться з нами по електронній пошті: ([email protected]) Ми є міжнародною кредитною компанією, яка надає кредити різним особам і компаніям в Європі, Азії, Африці та інших частинах світу. Ми пропонуємо кредит у доларах США (доларах США), британських фунтах (GBP) та будь-яку валюту за вашим вибором. Контактна адреса: ([email protected]) Дисплей * особисті кредити (безпечні та незабезпечені) * Бізнес-кредити (безпечні та незабезпечені) * іпотечні кредити * синдикований кредит * Студентський кредит * Консолідація кредиту та багато інших: Надіслати електронною поштою до Сполучених Штатів сьогодні ([email protected]) З повагою Містер Дональд Лі

 • walter 02:03, 21.05.2019

  Ви потребуєте кредиту? ми пропонуємо всі види кредитів, як особисті позики, позики консолідації заборгованості, венчурний капітал, бізнес-кредити, освітні кредити, домашні кредити та позики з будь-якої причини і термінових потреб !. з відсотковою ставкою 3% Ви відхилили ваш банк? У вас поганий кредит? У вас є неоплачені рахунки? Ви заборговані? Вам потрібно створити бізнес? Не турбуйтеся більше, тому що ми тут, щоб запропонувати вам шанс отримати кредит. Наші кредити варіюються від будь-якої суми вашого вибору. Якщо Ви зацікавлені, зв’яжіться з нами за цим листом: [email protected] з наступними реквізитами: 1. Ваше повне ім'я: _______ 2. Контактна адреса: _______ 3. Країна проживання: ______ 4. Сума кредиту Потрібно: ________ 5. Тривалість: _____ 6. Стать: _____ 7. Робота: ________ 8. Щомісячний дохід: _______ 9. Дата народження: ________ 10. Номер телефону: _________ Email: [email protected]

 • FRED MORE 07:38, 21.05.2019

  Отримайте кредит зараз протягом 48 годин Хороший день Ви хочете бути підприємцем, запускати проект або купувати квартиру, або ви знаходитесь у фінансовій виправі, ваша допомога приходить зараз, ви втратили мрію, намагаєтеся підготуватися, не дайте вашим мріям померти, зверніться до пана Фреда більше, для швидкого і надійного кредиту. Ми пропонуємо цей вид кредиту нижче: 1 бізнес-кредит комерційний кредит 3-ї квартири кредит 4. авто позика 5. автокредит та ін. Ми пропонуємо кредити серйозним і щирим клієнтам, які готові співпрацювати з нами з відсотковою ставкою 3%, що варіюється від 100,000.00 до 500,000,000,000.00. Зв'яжіться з нами швидко за допомогою електронної пошти ([email protected]) ([email protected]) Номер: +919654763221 Підписано Директор Пан Фред більше

 • FREDMORE 07:45, 21.05.2019

  Отримайте кредит зараз протягом 48 годин Хороший день Ви хочете бути підприємцем, запускати проект або купувати квартиру, або ви знаходитесь у фінансовій виправі, ваша допомога приходить зараз, ви втратили мрію, намагаєтеся підготуватися, не дайте вашим мріям померти, зверніться до пана Фреда більше, для швидкого і надійного кредиту. Ми пропонуємо цей вид кредиту нижче: 1 бізнес-кредит комерційний кредит 3-ї квартири кредит 4. авто позика 5. автокредит та ін. Ми пропонуємо кредити серйозним і щирим клієнтам, які готові співпрацювати з нами з відсотковою ставкою 3%, що варіюється від 100,000.00 до 500,000,000,000.00. Зв'яжіться з нами швидко за допомогою електронної пошти ([email protected]) ([email protected]) Номер: +919654763221 Підписано Директор Пан Фред більше

 • WALTER 04:12, 28.05.2019

  Ви потребуєте кредиту? ми пропонуємо всі види кредитів, як особисті позики, позики консолідації заборгованості, венчурний капітал, бізнес-кредити, освітні кредити, домашні кредити та позики з будь-якої причини і термінових потреб !. з відсотковою ставкою 3% Ви відхилили ваш банк? У вас поганий кредит? У вас є неоплачені рахунки? Ви заборговані? Вам потрібно створити бізнес? Не турбуйтеся більше, тому що ми тут, щоб запропонувати вам шанс отримати кредит. Наші кредити варіюються від будь-якої суми вашого вибору. Якщо Ви зацікавлені, зв’яжіться з нами за цим електронним листом: Потрібно: ________ 5. Тривалість: _____ 6. Стать: _____ 7. Робота: ________ 8. Щомісячний дохід: _______ 9. Дата народження: ________ 10. Номер телефону: _________ Email: [email protected]

 • Elena 11:38, 29.05.2019

  Шановні шукачі кредитів Ви в яких-небудь фінансових труднощах? Ви хочете розпочати власний бізнес? Ця кредитна компанія була створена правозахисними організаціями по всьому світу з єдиною метою допомогти бідним і людям з фінансовими труднощами життя. Якщо ви хочете подати заявку на отримання кредиту, зверніться до нас з наведеними нижче даними електронною поштою: [email protected] Ім'я: Необхідна сума кредиту: Тривалість позики: Номер мобільного: Дякую вам і Бог благослови Довіра Олена

 • Max A Bent 04:11, 09.06.2019

  Чи потрібна вам термінова заборгованість для погашення заборгованості або вам потрібен кредит для забезпечення власного капіталу для покращення бізнесу? Ви були відхилені банками та іншими фінансовими установами? Вам потрібна консолідація кредиту або іпотека? Не шукайте більше, тому що ми тут, щоб зробити всі ваші фінансові проблеми минулим. Це легка кредитна компанія. Ми пропонуємо кредити зацікавленим у прийнятній процентній ставці у розмірі 2%. Діапазон коливається від $ 5,000.00 до максимум $ 100,000,000.00 доларів. Наші кредити добре застраховані, оскільки нашим пріоритетом є максимальна безпека. Зв'яжіться з нами по електронній пошті: [email protected] З повагою Макс Бент

 • Mr donald lee 04:31, 14.06.2019

  Здрастуйте, Ми видаємо кредити в межах від $ 1000 до $ 100,000,000. Наші кредити добре забезпечені і забезпечені за процентною ставкою 2%. Ми надаємо кредити фізичним особам та організаціям з метою відновлення будинків, закріплення боргів, рефінансування та створення підприємств. Зв'яжіться з нами по електронній пошті: ([email protected]) Ми є міжнародною кредитною компанією, яка надає кредити різним особам і компаніям в Європі, Азії, Африці та інших частинах світу. Ми пропонуємо кредит у доларах США (доларах США), британських фунтах (GBP) та будь-яку валюту за вашим вибором. Контактна адреса: ([email protected]) Дисплей * особисті кредити (безпечні та незабезпечені) * Бізнес-кредити (безпечні та незабезпечені) * іпотечні кредити * синдикований кредит * Студентський кредит * Консолідація кредиту та багато інших: Надішліть нам електронну пошту сьогодні ([email protected]) З повагою Містер Дональд Лі

 • FRED MORE 01:02, 17.07.2019

  Отримайте кредит зараз протягом 48 годин Хороший день Ви хочете бути підприємцем, запустити проект або купити квартиру або ви в фінансовому плані, ваша допомога приходить зараз, ви втратили свій сон, намагаєтеся підготуватися, не дайте вашим мріям померти, зверніться до пана Фреда більше, для швидкого і надійного кредиту. Ми пропонуємо цей вид кредиту нижче: 1 бізнес-кредит комерційний кредит 3-ї квартири кредит 4. авто позика 5. автокредит та ін. Ми пропонуємо кредити серйозним і щирим клієнтам, які готові співпрацювати з нами з відсотковою ставкою 3%, від 100,000.00 до 500,000,000,000.00. Зв'яжіться з нами швидко за допомогою електронної пошти ([email protected]) ([email protected]) Номер: +919654763221 Підписано Директор Пан Фред більше

 • MR PENDELIS 10:57, 11.08.2019

  ТЕСТИМОНІЯ, ЯК НАРЕШТУВАТИ КРЕДИТУ Сьогодні всі, я пані Кленсі Декстер. Я живу у Флориді, і сьогодні я щаслива жінка, я хочу подякувати містеру ПЕНДЕЛІСУ ЗА ЗДОРОВ'Я за те, що ця позика пропонує людині, яка боїться Бога (це правда): [email protected] З повагою

 • Melissa Nicholas 12:13, 20.08.2019

  Привіт всім там, я сподіваюся, у вас, хлопці, все гаразд ??? Мене звуть пані Меліса Ніколас, я родом з Канзасу, кілька місяців тому мене встромили в погану фінансову ситуацію, і мені потрібна була термінова позика, щоб оплатити рахунки і повернутись на ноги фінансово через моє поточне фінансове становище мій банк відмовився щоб дати мені позику, щоб у мене не було іншого вибору, ніж шукати незабезпечену позику в Інтернеті, в процесі мого дослідження я став жертвою шахрайства, і я втратив майже 750 доларів, і мені було більше проблем, і я майже дав Надії сподіватися на отримання позики, поки я не знайшов повідомлення в Інтернеті, це повідомлення було спільним свідченням містера Франка із штатів Чарлстон, що свідчить про те, як він отримав 50 000 доларів від компанії Kathy Finance Inc., прочитавши повідомлення, з яким я вирішив зв’язатися з Kathy Finance Inc. електронна пошта: ([email protected]) контакт, який поділився у публікації, мій прохання про незабезпечення позики в розмірі 350 000 доларів США було схвалено протягом 72 годин після мого запиту, і мій кредит був погашений на мій банківський рахунок без жодних упущень. Я хочу висловити глибоку подяку, а також порадити шукачам кредитів бути дуже пильними, бо там багато аферистів з єдиною метою - обманювати невинних шукачів кредитів, тому ви, хлопці, повинні бути обережними та пильними .. кому потрібна позика, я рекомендую Kathy Finance Inc, ви можете зв'язатися з компанією електронною поштою: ([email protected]) Дякую за прочитання моїх свідчень, бажаю удачі. Ваш, Меліса Микола.

 • Melissa Nicholas 12:56, 20.08.2019

  Привіт всім там, я сподіваюся, у вас, хлопці, все гаразд ??? Мене звуть пані Меліса Ніколас, я родом з Канзасу, кілька місяців тому мене встромили в погану фінансову ситуацію, і мені потрібна була термінова позика, щоб оплатити рахунки і повернутись на ноги фінансово через моє поточне фінансове становище мій банк відмовився щоб дати мені позику, щоб у мене не було іншого вибору, ніж шукати незабезпечену позику в Інтернеті, в процесі мого дослідження я став жертвою шахрайства, і я втратив майже 750 доларів, і мені було більше проблем, і я майже дав Надії сподіватися на отримання позики, поки я не знайшов повідомлення в Інтернеті, це повідомлення було спільним свідченням містера Франка із штатів Чарлстон, що свідчить про те, як він отримав 50 000 доларів від компанії Kathy Finance Inc., прочитавши повідомлення, з яким я вирішив зв’язатися з Kathy Finance Inc. електронна пошта: ([email protected]) контакт, який поділився у публікації, мій прохання про незабезпечення позики в розмірі 350 000 доларів США було схвалено протягом 72 годин після мого запиту, і мій кредит був погашений на мій банківський рахунок без жодних упущень. Я хочу висловити глибоку подяку, а також порадити шукачам кредитів бути дуже пильними, бо там багато аферистів з єдиною метою - обманювати невинних шукачів кредитів, тому ви, хлопці, повинні бути обережними та пильними .. кому потрібна позика, я рекомендую Kathy Finance Inc, ви можете зв'язатися з компанією електронною поштою: ([email protected]) Дякую за прочитання моїх свідчень, бажаю удачі. Ваш, Меліса Микола.

 • Melissa Nicholas 12:39, 21.08.2019

  Привіт всім там, я сподіваюся, у вас, хлопці, все гаразд ??? Мене звуть пані Меліса Ніколас, я родом з Канзасу, кілька місяців тому мене встромили в погану фінансову ситуацію, і мені потрібна була термінова позика, щоб оплатити рахунки і повернутись на ноги фінансово через моє поточне фінансове становище мій банк відмовився щоб дати мені позику, щоб у мене не було іншого вибору, ніж шукати незабезпечену позику в Інтернеті, в процесі мого дослідження я став жертвою шахрайства, і я втратив майже 750 доларів, і мені було більше проблем, і я майже дав Надії сподіватися на отримання позики, поки я не знайшов повідомлення в Інтернеті, це повідомлення було спільним свідченням містера Франка із штатів Чарлстон, що свідчить про те, як він отримав 50 000 доларів від компанії Kathy Finance Inc., прочитавши повідомлення, з яким я вирішив зв’язатися з Kathy Finance Inc. електронна пошта: ([email protected]) контакт, який поділився у публікації, мій прохання про незабезпечення позики в розмірі 350 000 доларів США було схвалено протягом 72 годин після мого запиту, і мій кредит був погашений на мій банківський рахунок без жодних упущень. Я хочу висловити глибоку подяку, а також порадити шукачам кредитів бути дуже пильними, бо там багато аферистів з єдиною метою - обманювати невинних шукачів кредитів, тому ви, хлопці, повинні бути обережними та пильними .. кому потрібна позика, я рекомендую Kathy Finance Inc, ви можете зв'язатися з компанією електронною поштою: ([email protected]) Дякую за прочитання моїх свідчень, бажаю удачі. Ваш, Меліса Микола.

 • Melissa Nicholas 12:06, 21.08.2019

  Привіт всім там, я сподіваюся, у вас, хлопці, все гаразд ??? Мене звуть пані Меліса Ніколас, я родом з Канзасу, кілька місяців тому мене встромили в погану фінансову ситуацію, і мені потрібна була термінова позика, щоб оплатити рахунки і повернутись на ноги фінансово через моє поточне фінансове становище мій банк відмовився щоб дати мені позику, щоб у мене не було іншого вибору, ніж шукати незабезпечену позику в Інтернеті, в процесі мого дослідження я став жертвою шахрайства, і я втратив майже 750 доларів, і мені було більше проблем, і я майже дав Надії сподіватися на отримання позики, поки я не знайшов повідомлення в Інтернеті, це повідомлення було спільним свідченням містера Франка із штатів Чарлстон, що свідчить про те, як він отримав 50 000 доларів від компанії Kathy Finance Inc., прочитавши повідомлення, з яким я вирішив зв’язатися з Kathy Finance Inc. електронна пошта: ([email protected]) контакт, який поділився у публікації, мій прохання про незабезпечення позики в розмірі 350 000 доларів США було схвалено протягом 72 годин після мого запиту, і мій кредит був погашений на мій банківський рахунок без жодних упущень. Я хочу висловити глибоку подяку, а також порадити шукачам кредитів бути дуже пильними, бо там багато аферистів з єдиною метою - обманювати невинних шукачів кредитів, тому ви, хлопці, повинні бути обережними та пильними .. кому потрібна позика, я рекомендую Kathy Finance Inc, ви можете зв'язатися з компанією електронною поштою: ([email protected]) Дякую за прочитання моїх свідчень, бажаю удачі. Ваш, Меліса Микола.

 • Melissa Nicholas 12:00, 21.08.2019

  Привіт всім там, я сподіваюся, у вас, хлопці, все гаразд ??? Мене звуть пані Меліса Ніколас, я родом з Канзасу, кілька місяців тому мене встромили в погану фінансову ситуацію, і мені потрібна була термінова позика, щоб оплатити рахунки і повернутись на ноги фінансово через моє поточне фінансове становище мій банк відмовився щоб дати мені позику, щоб у мене не було іншого вибору, ніж шукати незабезпечену позику в Інтернеті, в процесі мого дослідження я став жертвою шахрайства, і я втратив майже 750 доларів, і мені було більше проблем, і я майже дав Надії сподіватися на отримання позики, поки я не знайшов повідомлення в Інтернеті, це повідомлення було спільним свідченням містера Франка із штатів Чарлстон, що свідчить про те, як він отримав 50 000 доларів від компанії Kathy Finance Inc., прочитавши повідомлення, з яким я вирішив зв’язатися з Kathy Finance Inc. електронна пошта: ([email protected]) контакт, який поділився у публікації, мій прохання про незабезпечення позики в розмірі 350 000 доларів США було схвалено протягом 72 годин після мого запиту, і мій кредит був погашений на мій банківський рахунок без жодних упущень. Я хочу висловити глибоку подяку, а також порадити шукачам кредитів бути дуже пильними, бо там багато аферистів з єдиною метою - обманювати невинних шукачів кредитів, тому ви, хлопці, повинні бути обережними та пильними .. кому потрібна позика, я рекомендую Kathy Finance Inc, ви можете зв'язатися з компанією електронною поштою: ([email protected]) Дякую за прочитання моїх свідчень, бажаю удачі. Ваш, Меліса Микола.

Залиште вiдповiдь

Читайте також