Аеропорту 20 млн грн з бюджету не дадуть. Кредит – «нормальний крок»

1024 18
Директор рівненського аеропорту Ігор Насинюк

Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко після сесії обласної ради у п’ятницю, 7 грудня, зазначив, що рівненському аеропорту кошти потрібно виділяти частинами.

Нагадаємо, що на сесію прийшли працівники аеропорту, яким з червня не платять зарплат. Борги летовища на сьогодні – понад 20 млн грн.

Депутат Михайло Кириллов просив у колег проголосувати за протокольне доручення Рівненській ОДА, щоб та у бюджет на наступний рік включила кошти на погашення усього боргу аеропорту.

А бюджет на 2019 рік облрада ухвалюватиме наступної п’ятниці, 14 грудня.

Проте депутати пропозицію п.Кириллова не підтримали.

-Ми маємо ще пропрацювати питання, - зазначив голова ОДА Олексій Муляренко журналістам. – Як на мене (і думаю, так і буде), потрібно розбити виділення коштів на етапи. Перш за все, потрібно погасити заборгованість із заробітної плати (2,1 млн грн – РЕД). По-друге, потрібно домовитися з Пенсійним фондом та ДФС про реструктуризацію боргів аеропорту. Уже є попередня домовленість, що частину боргу можна погасити, а частину реструктуризувати. Це дасть можливість розблокувати рахунки аеропорту. А тоді вже обласна рада може давати кошти на закупівлю нового обладнання для підприємства й інвестувати у його розвиток. Але багато чого залежить від керівництва аеропорту. Добре, що працівники прийшли на сесію і відбувається діалог, але керівництву аеропорту потрібно більше працювати. Я директора аеропорту дуже давно бачив востаннє.

Голова облради Олександр Данильчук на сесії зазначив, що аеропорт може купувати техніку, взявши кредит (за умови, що його борги буде погашено і підприємству розблокують рахунки). Олексій Муляренко вважає, що це «нормальний крок»:

-Аеропорту, щоб він відповідав сучасним вимогам, треба значну суму грошей. Питання щодо кредиту треба пропрацювати, але зробити це має директор аеропорту.

Керує летовищем з 2015 року Ігор Насинюк. Депутатам на сесії він озвучив, що за три роки, поки він керував летовищем, воно заробило 25 млн грн. і не отримало з обласного бюджету жодної допомоги.

Також п.Насинюк зазначив, що руліжна доріжка, на яку виділили кошти з обласного бюджету і ремонт якої замовляв обласний департамент будівництва, досі не здана в експлуатацію. А без неї летовище не може приймати літаків, які мають двигуни знизу, типу «Боїнгів».

 

 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

 • Mr. Carter Collins 09:14, 25.01.2019

  Вам потрібен терміновий кредит? Ми видаємо бізнес кредити, персональні кредити, студентські кредити, автокредитування E.t.c, якщо ви зацікавлені, зв'яжіться з нами зараз ([email protected]) З повагою Г-н Картер Коллінз

 • linda moore 02:42, 17.02.2019

  Привіт всім, Мене звуть місіс Ральф Лорен, я живу в США, і життя тепер варто жити комфортно для мене і моєї сім'ї, і я дійсно ніколи не бачив доброти, що показав мені багато чого в моєму житті, оскільки я борюся з двома дітьми і я був переживши серйозну проблему, як мій чоловік зіткнувся з жахливою аварією останні два тижні, і лікарі стверджують, що йому потрібно пройти делікатну операцію, щоб він міг знову ходити, і я не міг дозволити собі рахунки за його операцію, після чого я пішов банк для кредиту та вони повертають мені вниз заявляючи що я не маю кредитну карту, з там я бігаю до мого батька та він не вмів допомогти, тоді коли я переглядав google відповіді та я зустрів кредитора MR. Джордж Франклін, який надає кредити за доступною відсотковою ставкою 2%, і я чую про стільки шахрайства в Інтернеті, але в цій моїй відчайдушній ситуації, я не мав іншого вибору, ніж дати йому спробу, і на диво все було схоже на мрія, я отримав кредит у розмірі $ 95,000, і я заплатив за операцію чоловіка і дякую БОГу, сьогодні він в порядку і може ходити і працює, і тягар більше на мене більше, і ми можемо добре годувати і моя сім'я щаслива Сьогодні і я сказав моєму собі, що я буду голосно кричати в світ чудес БОГу мені через цей БОГ, боячись кредитора МР. Джордж Франклін і я консультуємо будь-кого в справжній і серйозній необхідності кредиту, щоб зв'язатися з цим БОГом, побоюючись людини через адресу своєї компанії: [email protected] або WHATSAPP: +19292227999 Місіс Ральф Лорен

 • Angela Thompson 03:11, 19.02.2019

  Анжела Томпсон 16 лютого 2019 року Кредитна фірма Sky Wealth надає кредити з процентною ставкою 0% 3%. Добрий день, сер. Ми є приватною компанією і пропонуємо кредити з низькими процентними ставками при визначенні суми кредиту в розмірі 100 млн. Резервів на суму 1000 євро для розвитку бізнесу: конкурентоспроможність для розширення кордонів / розширення бізнесу. Ми пропонуємо різні кредити * Персональні кредити (забезпечені та незабезпечені) * Бізнес-кредити (забезпечені та незабезпечені) * Консолідаційний кредит Без передоплати Дякуємо, що знайшли час, щоб прочитати це оголошення. Для отримання додаткової інформації та запитів надішліть нам електронний лист сьогодні. [email protected] [email protected] [email protected] Місіс Анжела Томпсон

 • Mr Desmond Lee 12:12, 11.03.2019

  Ви шукаєте законний кредит? Іпотека? Ви були відхилені вашими банками? Тож ваша фінансова травма закінчилася Ми Пропозиція КРЕДИТИ від $ 1,500.00 Мін. до $ 300,000,000.00 Max.at 2% процентна ставка. Ми сертифіковані і заслуговують на довіру. ми можемо допомогти вам з фінансовою адресою до нас по електронній пошті ([email protected]) з цією інформацією. Назва заявника Вік: Секс: Місто: Стан: Країна: Адреса: Професія: Місячний дохід Мобільний телефон Тривалість кредиту: Необхідна сума кредиту Зверніть увагу: усі відповіді повинні бути надіслані Компанії Email: [email protected] З повагою, пан Десмонд Лі.

 • Debaets Balsiger 03:13, 19.03.2019

  Здрастуйте, Вам потрібна допомога з боку довіреної приватної кредитної комісії, щоб очистити ваш відділ без будь-яких первинних витрат? Або у вас виникли проблеми з минулими кредиторами, і ви хочете отримати реальний кредит. Тоді ви приїжджаєте в компанію D.B Financial Loan спільно з банком регіону. Ми є довіреним приватним борговим кредитним бортом, і ви можете мати кредитну форму в межах 5,000.00 євро, макс. 500,000,000.00 євро за 2% процентну ставку на місяць .. Кредити видаються протягом декількох годин після обробки ваших документів. Після завершення процесу ви отримуєте кредит на експрес. Це реальна можливість отримати кредит від надійної фірми. Г-н Дебец Бальсігер є нашим агентом тут, щоб допомогти. Контакт зараз: Електронна пошта: [email protected], веб-сайт: debaetsboardloanfirm.yolasite.com Повідомлення / Через Whatsapp: +1 (872) 307-0988. Для отримання додаткової інформації. З повагою.

 • David Debaets 05:56, 19.03.2019

  Ви запитали себе, де можна отримати законну приватну компанію-позичальника? Тоді не хвилюйтеся, ви можете отримати позику від компанії D.B Financial Loan Company та вашого агента David Debaets. Кредит без будь-якої вартості для 2% відсоткової ставки за мінімальний діапазон від 5,000.00 Євро до Макс 500,000,000.00 Євро Ми перевірені і довірені компанії кредитування, Ми Допомагаємо з кредитом на наступне нижче Домогосподарство , Відпустка, Розвиток кар'єри, Розпочати новий бізнес, Фінансування автомобілів, Переміщення витрат, Консолідація боргу, Покращення кредитної картки, Витрати на весілля, Домогосподарство. Зв'яжіться зараз для отримання додаткової інформації. Електронна пошта: [email protected] Повідомлення / Whatsapp: +1 (872) 307-0988 веб-сайт: debaetsboardloanfirm.yolasite.com

 • GIFT RICHIE 10:16, 19.03.2019

  Здрастуйте, Вам потрібна допомога від приватної приватної фірми-позичальника, щоб очистити ваш відділ без будь-яких первинних витрат? Або у вас є Проблема з минулими кредиторами і ви хочете реального Після цього Ви запрошуєтеся до пані Фінанси Кредит у співпраці з Регіональним банком. Я - приватний кредит кредитор і я можу допомогти вам у формі кредиту a від 5 000 євро, макс. 500 000 000,00 євро за 24 відсоткову ставку на рік. Я видаю кредит протягом декількох годин після обробки документів. Після завершення процесу ви отримуєте кредит на експрес. Це реальна можливість отримати кредит від надійної фірми. Контакт зараз: Електронна пошта: [email protected] Телефонуйте або повідомте / Через Whatsapp: +1 (872) 307-0988. Для отримання додаткової інформації. З повагою.

 • jose dennison 04:10, 21.03.2019

  Шановні пані та панове   Ви шукаєте бізнес-кредит, персональний кредит, домашній кредит, авто   кредит, студентський кредит, позика консолідації боргу, незабезпечений кредит, підприємство   капітал тощо ... АБО Чи було відмовлено у наданні кредиту банком або будь-яким фінансовим   Інститут з однієї або кількох причин   Ваші кредитні рішення!   Я є приватним кредитором, я надаю кредити компаніям та приватним особам на   низький і доступний інтерес   ставка 2%.   Зацікавлені? Зв'яжіться з нами для подальшої обробки кредиту та   перенесення протягом 48 годин;   Напишіть нам @: [email protected], а для отримання додаткової інформації про нас відвідайте веб-адресу www.dennisonloanscompany.com Спасибі і благослови Бог З повагою, Пан Хосе

 • jose dennison 04:06, 21.03.2019

  Шановні пані та панове   Ви шукаєте бізнес-кредит, персональний кредит, домашній кредит, авто   кредит, студентський кредит, позика консолідації боргу, незабезпечений кредит, підприємство   капітал тощо ... АБО Чи було відмовлено у наданні кредиту банком або будь-яким фінансовим   Інститут з однієї або кількох причин   Ваші кредитні рішення!   Я є приватним кредитором, я надаю кредити компаніям та приватним особам на   низький і доступний інтерес   ставка 2%.   Зацікавлені? Зв'яжіться з нами для подальшої обробки кредиту та   перенесення протягом 48 годин;   Напишіть нам @: [email protected], а для отримання додаткової інформації про нас відвідайте веб-адресу www.dennisonloanscompany.com Спасибі і благослови Бог З повагою, Пан Хосе

 • Fred more 09:16, 27.03.2019

  Отримайте кредит зараз протягом 48 годин Хороший день Ви хочете бути підприємцем, запускати проект або купувати квартиру чи ви в фінансовому плані, ваша допомога приходить зараз, ви втратили сон, намагаючись отримати готовий, не дозволяйте вашим мріям вмирати, зверніться до пана Фреда більше, для швидкого і надійного кредиту. Ми пропонуємо такий вид кредиту нижче: 1 бізнес-кредит 2. комерційна кредит 3. квартира кредит 4. авто позика 5. автокредит тощо. Ми пропонуємо кредити серйозним і чесним клієнтам, які готові співпрацювати з нами за процентною ставкою 3% від 100,000.00 до 500,000,000,000.00. Зв'яжіться з нами швидко за допомогою електронної пошти ([email protected]) Номер: +919654763221 Підписано Директор Пан Фред більше

 • Elena 01:24, 31.03.2019

  Шановні шукачі кредитів. Ви в яких-небудь фінансових труднощах? Ви хочете розпочати власний бізнес? Ця кредитна компанія була створена правозахисними організаціями по всьому світу з єдиною метою допомогти бідним і людям з фінансовими труднощами життя. Якщо ви хочете подати заявку на отримання кредиту, зверніться до нас з наведеними нижче даними електронною поштою: [email protected] Ім'я: Необхідна сума кредиту: Тривалість позики: Номер мобільного: Дякую вам і Бог благослови Довіра Олена

 • linda moore 02:16, 31.03.2019

  Ви в будь-якій фінансовій кризі, вам потрібна фінансова допомога? або вам потрібні кошти, щоб розпочати власний бізнес? Вам потрібні кошти для погашення заборгованості, погашення рахунків або створення хорошого бізнесу? Чи є у вас низький кредитний бал, і вам важко отримати послуги капіталу від місцевих банків та інших фінансових інститутів? Ось ваш шанс отримати фінансову послугу від нашої компанії. Ми пропонуємо всі види кредитів окремим компаніям за ставкою 2%. Якщо вам потрібний кредит, не соромтеся звертатися до нас по електронній пошті: [email protected] Або Whatsapp- +19292227999. З повагою, Місіс Лінда Мур

 • SASHA 01:41, 05.04.2019

  Вы на коленях на земле? А вас просят за деньги, прежде чем дать их ?? НЕТ, с нами, вы ничего не платите до получения кредита В интересах соблюдения закона и удовлетворения клиента мы берем на себя необходимые расходы и вы возвращаете нам деньги после получения полной суммы вашего заявления У вас была возможность занять от 5000 до 5 000 000 евро с низкой ставкой 2% на срок от 1 до 30 лет. NB: без платы, нотариус и т. Д. не платить, пока вы не получите свой кредит НАША СЕРЬЕЗНАЯ ДЕЛАЕТ РАЗНИЦУ Электронная почта: [email protected]

 • SASHA 01:17, 05.04.2019

  Вы на коленях на земле? А вас просят за деньги, прежде чем дать их ?? НЕТ, с нами, вы ничего не платите до получения кредита В интересах соблюдения закона и удовлетворения клиента мы берем на себя необходимые расходы и вы возвращаете нам деньги после получения полной суммы вашего заявления У вас была возможность занять от 5000 до 5 000 000 евро с низкой ставкой 2% на срок от 1 до 30 лет. NB: без платы, нотариус и т. Д. не платить, пока вы не получите свой кредит НАША СЕРЬЕЗНАЯ ДЕЛАЕТ РАЗНИЦУ Электронная почта: [email protected]

 • SASHA 01:59, 05.04.2019

  Вы на коленях на земле? А вас просят за деньги, прежде чем дать их ?? НЕТ, с нами, вы ничего не платите до получения кредита В интересах соблюдения закона и удовлетворения клиента мы берем на себя необходимые расходы и вы возвращаете нам деньги после получения полной суммы вашего заявления У вас была возможность занять от 5000 до 5 000 000 евро с низкой ставкой 2% на срок от 1 до 30 лет. NB: без платы, нотариус и т. Д. не платить, пока вы не получите свой кредит НАША СЕРЬЕЗНАЯ ДЕЛАЕТ РАЗНИЦУ Электронная почта: [email protected]

 • SASHA 02:19, 05.04.2019

  Вы на коленях на земле? А вас просят за деньги, прежде чем дать их ?? НЕТ, с нами, вы ничего не платите до получения кредита В интересах соблюдения закона и удовлетворения клиента мы берем на себя необходимые расходы и вы возвращаете нам деньги после получения полной суммы вашего заявления У вас была возможность занять от 5000 до 5 000 000 евро с низкой ставкой 2% на срок от 1 до 30 лет. NB: без платы, нотариус и т. Д. не платить, пока вы не получите свой кредит НАША СЕРЬЕЗНАЯ ДЕЛАЕТ РАЗНИЦУ Электронная почта: [email protected]

 • SERGEY YAKUBOVA 05:51, 09.04.2019

  ДОСТУПНА ПРОПОЗИЦІЯ БЕЗ КОНТРОЛЬНИХ ПЛАТІВ Здрастуйте, Які ваші фінансові потреби? Ми видаємо кредити від мінімум $ 2,000.00 до максимум $ 100,000,000.00 з комфортною тривалістю, яка коливається від 1 до 30 років за дуже зниженою процентною ставкою 3%. Зв'яжіться з нами по електронній пошті: [email protected] або [email protected] Вам потрібен бізнес-кредит? Вам потрібен персональний кредит? Хочете купити автомобіль? Хочете рефінансувати? Вам потрібен іпотечний кредит? Вам потрібен величезний капітал, щоб почати свою бізнес-пропозицію або розширення? Ви втратили надію, і ви думаєте, що немає виходу, і ваші фінансові тягарі все ще зберігаються? Будь ласка, не соромтеся звертатися до нас за можливим діловим співробітництвом Зв'яжіться з нами по електронній пошті: [email protected]                                     [email protected]

 • Mr donald lee 04:35, 16.04.2019

  Здрастуйте, Ми видаємо кредити в межах від $ 1000 до $ 100,000,000. Наші кредити добре забезпечені і забезпечені за процентною ставкою 2%. Ми надаємо кредити фізичним особам та організаціям з метою відновлення будинків, закріплення боргів, рефінансування та створення підприємств. Зв'яжіться з нами по електронній пошті: ([email protected]) Ми є міжнародною кредитною компанією, яка надає кредити різним особам і компаніям в Європі, Азії, Африці та інших частинах світу. Ми пропонуємо кредит у доларах США (доларах США), британських фунтах (GBP) та будь-яку валюту за вашим вибором. Контактна адреса: ([email protected]) Дисплей * особисті кредити (безпечні та незабезпечені) * Бізнес-кредити (безпечні та незабезпечені) * іпотечні кредити * синдикований кредит * Студентський кредит * Консолідація кредиту та багато інших: Надіслати електронною поштою до Сполучених Штатів сьогодні ([email protected]) З повагою Містер Дональд Лі

Залиште вiдповiдь

Читайте також