Активісти у Рівному хочуть безкоштовно виконати завдання чиновників

576 1
Комунальна комісія облради

16 березня обласна рада має ухвалити програму енергоефективності на наступні сім років.

Торік за згадану програму не проголосували через протест "Екоклубу". Активісти зазначали, що розроблений чиновниками проект - скопійований із попередніх років і не відповідає сучасним потребам.

Останні чотири місяці депратамент ЖКГ переробляв програму і, як стверджує заступник директора департаменту Валерій Гуз, врахував усі зауваження активістів.

Проте нині на засіданні комунальної комісії активісти "Екоклубу" зазначили, що хоч теперішній проект у десятки разів кращий, там все одно не враховано ключових моментів.

Зокрема, у програмі немає заохочень вкладати кошти в енергоефективність, немає пунктів про енергоаудит.

"Екоклуб" зазначив, що готовий доопрацювати програму, щоб вона з доброї стала такою, якою насправді має бути.

На комунальній комісії погодилися, що за проект департаменту на сесії цієї п'ятниці проголосують, але у наступні 3-6 місяців внесуть зміни, які запропонує "Екоклуб".


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

  • Геннадій 12:20, 10.05.2018

    в 04.2016 р. фірма Рівнестандарт видавала сертифікати на авто ЄВРО 5 , які насправді відповідали ЄВРО 4. Прокуратура виявила цей злочин та зняла ці авто з регістрації, хоча вони вже поміняли двох або трьох власників. В мене на руках є ці всі документи. Документи прокуратури та сертифікати Рівнестандарт за підписом З.О.Вознюк. Постраждалі люди мовчати не будуть. Готую документи до суду. Може ця інформація вас зацікавить, тому що Рівнестандарт і досі видає сертифікати та має дозвіл міністерства. З повагою Геннадій Власюк. представник постраждалої сторони.

Залиште вiдповiдь

Читайте також