Акумулятор для мобільного телефону: що варто знати перед купівлею

415 0

Без смартфонів, планшетів, айподів та аналогічних сучасних пристроїв ми вже не уявляємо свого життя. Адже гаджети дозволяють миттєво вирішувати безліч повсякденних завдань. Однак ніщо не вічне. Навіть першокласна техніка, куплена в респектабельному магазині мобільних пристроїв, рано чи пізно виходить з ладу.

Як часто варто міняти батарею мобільного телефону

Через два роки регулярного використання ви можете помітити, що мобільний телефон став тримати заряд менше або перестав заряджатися зовсім – це ознаки виходу з ладу акумулятора. Залежно від навантаження батарея може вийти з ладу раніше або пізніше.

При цьому якщо аккумулятор знімається, то вам не потрібно звертатися в сервісний центр для заміни. Досить вибрати на сайті відповідну батарею по типу, розміру та ємності, якщо в наявності інтернет-магазину не виявилося моделі від виробника саме під ваш пристрій. Заміну можна зробити самостійно.

Щоб захистити смартфон або плеєр, зробити його більш яскравим та досконалим, варто купувати аксесуари та комплектуючі в перевірених точках продажу. Наприклад, в інтернет-магазині “ВсеПлюс”, де ви знайдете все необхідне для тривалої та надійної роботи будь-яких девайсів.

Які типи батарей існують

 • Нікелеві.Ці акумулятори вже вийшли з обігу, їх легко можна впізнати за великими габаритами та вагою, але вони ще можуть зустрічатися серед старих моделей телефонів.

 • Літій-іонні.Прийшли на заміну нікелевим, їх виробляють легкими та компактними, батареї витримують до 1000 циклів зарядки-розрядки. Чутливі до холоду, при мінусовій температурі розряджаються швидше.

 • Літій-полімерні. Можуть мати мінімальну товщину, тому використовуються в ультратонких смартфонах. Відрізняються більш високою вартістю.

 Як продовжити життя батареї вашого телефону

 Дотримання декількох простих правил допоможе вашому смартфону або кнопковому телефону працювати довше:

 • Не піддавайте пристрій нагріву. Перегрітий літій-іонний акумулятор може втратити свою енергоємність та навіть спалахнути.

 • Уникайте механічних пошкоджень та ударів, щоб не спровокувати здуття батареї.

 • Не доводьте телефон до повної розрядки – це знижує потенціал батареї.

 Якщо говорити про ємність батареї, то не варто боятися купувати більшої місткості, ніж була встановлена у вашому телефоні, на його продуктивність це не вплине, але автономності побільшає.

На правах реклами


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

Залиште вiдповiдь

Читайте також