Албанська «бронза» Марії Тимощук

1214 0

18-річна рівнянка Марія Тимощук на чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед молоді до 20 років, що завершився в Албанії, здобула бронзову медаль. Цього результату вихованка товариства «Україна» досягла у ваговій категорії до 63 кг.

Марія Тимощук При цьому Марія показала найкращий результат у ривку і третій результат у поштовху, отримавши таким чином ще й малі золоту та бронзову медалі. Попри здобуті нагороди, тренер спортсменки її виступом на чемпіонаті Європи залишився незадоволений. — Виступила Марія не дуже добре, - ділиться своїми враженнями тренер Микола Мамчич, — усе через травму. Якби показала той результат, що був на чемпіонаті України, мала б «золото». Вважаю, що три тижні підготовки у складі збірної були незадовільними. — Що маєте на увазі? — Марію на зборах у Харкові перевантажили, це і призвело до травми. Взагалі, ми вже думали, що вона не поїде. Наймали лікаря-масажиста, який робив їй упродовж тижня масаж. На жаль, у молодіжній збірній фактично є лише один досвідчений тренер, який не встигає усім приділити належну увагу. Інші тренери недосвідчені. — Мала їхати до Албанії ще одна ваша вихованка — Аліна Киричук, але не поїхала? — Вона була в заявці на чемпіонат Європи. Чому не поїхала — ще не знаю, адже не спілкувався з тренером збірної, який був на чемпіонаті Європи. Але Аліна теж могла б претендувати на медалі. — Для Марії, попри юний вік, це був вже не перший чемпіонат Європи? — Так, у квітні вона була шостою на дорослому чемпіонаті Європи. А торік виграла чемпіонат Європи серед 17-річних та була другою на чемпіонаті світу. — Які наступні серйозні старти? — У цьому році змагань більше не буде. А в наступному знову будемо боротися за найвищі місця на дорослому та молодіжному чемпіонатах Європи.