Алкоголь продаватимуть на годину довше

2152 0

Ми у соцмережах:

Алкоголь продаватимуть на годину довше

У Дубні діятимуть нові часові рамки обмеження продажу алкоголю. Алкогольні напої тепер у місті продаватимуть не до 22-ї години, до 23-ї

Рішення про нові години обмежень прийняли на 58 сесії Дубенської міської ради, повідомляє Інформаційний портал м. Дубно.

Якщо у липні 2016 року виконком міськради заборонив магазинам продавати алкоголь з 22-ї вечора, а ресторанам з 24-ї до 7-ї години, то відтепер все зміниться. У квітні цього року набув чинності Закон, що дозволив органам місцевого самоврядування встановлювати обмеження на продаж алкоголю у визначений час. Але заборона не стосується закладів ресторанного господарства – ресторанів, кафе, барів.

Відповідно до нового рішення міськради, у магазинах Дубна з 23 до 7.00 год не продаватимуть пиво (крім безалкогольного), алкогольні, слабоалкогольні напої, вина столові. Суб’єкти господарювання мають забезпечити наявність інформаційних табличок про обмеження продажу алкогольних напоїв. Постійний контроль за дотриманням  рішення рекомендують здійснювати дубенським поліцейським. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також