Анастасія Янцур запрошує рівнян на сольний вечір

954 0

Ми у соцмережах:

Анастасія Янцур запрошує рівнян на сольний вечір

16 червня у Рівненській обласній філармонії відбудеться сольний вечір Анастісії Янцур “Окрилена”. Це музика нашого дитинства, молодості наших батьків, бабусь та дідусів. Музика, на якій формується душа українського народу.

- Пісні, які будуть виконуватись в концерті для мене особливі. Це те, на чому я виросла, на чому формувався мій музичний смак, те до чого тяжіла моя душа, любов до української пісні. І де б я не була , як далеко від рідного дому , саме ці пісні завжди надихали мене та хоча б подумки вертали додому. Ці пісні - це душа України, Душа вільної, радісної і сумної, мрійливої та журливої, сильної та ніжної, піднесеної та окриленої ....Окриленої любов'ю до: безкрайнього блакитного неба, широких полів, лугів, гаїв, лісів, озер, морів, солов'їної пісні, мелодики української музики, коханого хлопця, мами...жаги жити та творити саме в Україні, - розповіла Анастасія Янцур.

За її словами, вона давно мріяла зробити такий концерт і от саме зараз відчула потрібний момент.

- Бо саме зараз нам хочеться чути те, що надихає, робить нас сильнішими, чути знайоме до болю, до щему в серці, те, що відразу переносить нас до домівок дитинства, бабусиної хати, знайомих пейзажів, і душею ми поряд з самими рідними душі людьми, Ми ВДОМА! Це як фундамент на який ми можемо завжди опертися і впевнено йти вперед по життю , бо всі ми хочемо жити і маємо жити вільно за для тих кому поряд з нами вже не жити!, - додала солістка – вокалістка Рівненської обласної філармонії. 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також