![Андрій Усач](/img/650/andriy-usach-hotuetsya-do-ihr-neskorenikh20181018_2349.jpg)
Ветеран АТО, березнівець Андрій Усач готується до міжнародного турніру «Ігри нескорених».
У складі української збірної він візьме участь у змаганнях зі стрільби з лука. У липні 2014 року Андрій Усач внаслідок поранення під час бойових дій на Донбасі втратив ліву ногу. Він служив водієм у 80-й аеромобільній бригаді. Торік Андрій не пройшов до складу національної збірної «Нескорених», але цьогоріч зробив другу спробу. «Ігри нескорених 2018» відбудуться в австралійському Сіднеї, вони стартують 20 жовтня.