Арабські п'єдестали Михайла Романчука

720 0

Упродовж тижня рівненський плавець Михайло Романчук взяв участь у двох етапах Кубка світу, що пройшли в країнах Перської затоки — в Катарі та Об'єднаних Арабських Еміратах. За результатами обох стартів наш земляк піднявся на п'єдестал.

Михайло Романчук Упродовж тижня рівненський плавець Михайло Романчук взяв участь у двох етапах Кубка світу, що пройшли в країнах Перської затоки — в Катарі та Об'єднаних Арабських Еміратах. За результатами обох стартів наш земляк піднявся на п'єдестал. Спочатку у столиці Катару місті Доха Романчук став першим на дистанції 1500 м вільним стилем, а потім в Дубаї посів на цій же дистанції друге місце. Для Михайла, який, до слова, вже виборов олімпійську ліцензію, це були не останні міжнародні старти цього року. У грудні на нього очікує чемпіонат Європи на короткій воді, що пройде в Ізраїлі.