«Аргентина-Ямайка» по-львівськи

1531 0

На відміну від попередніх трьох матчів нинішнього чемпіонату проти львівської «Енергії», в яких «Кардинал» вчиняв серйозний опір, а одного разу навіть зіграв унічию, на старті четвертого кола рівненська команда нічого не змогла протиставити головному претенденту на «золото». Не допомогло нашій команді і повернення на майданчик граючого тренера Сергія Піддубного, який, нагадаємо, через хворобу не їздив до Харкова та Донецька.

Можливо, усе склалося б дещо по-іншому, якби у звітній грі спіймали кураж наші воротарі, але цього не сталося, і навіть навпаки. На 4-й хвилині після рикошету м’яч зрадницьки вкотився у ворота Андрія Пітулі. Гол дещо курйозний, але воротар не врятував. Як не врятував він, коли Легчанов бив на 15-й хвилині метрів з чотирнадцяти. Міг Пітуля реабілітуватися, пробиваючи 10-метрове пенальті, але це був не його день. Після перерви у рамку став Віталій Дєнюжкін, але зіграв він нічим не краще за свого молодого напарника. Коли забивали третій та четвертий гол — не врятував, а п’ятий то й взагалі сам його і організував. Отож підсумковий результат, як у пісні — 5:0. Станіслав Гончаренко, головний тренер «Енергії» (коментарі тренерів з офіційного сайту «Енергії»): — Мені приємно, що наші хлопці сьогодні так виглядали на паркеті. Дуже задоволений їхньою грою. Найголовніше, в «Енергії» зараз дуже професійне ставлення до справи. Це стосується як тренувань, так і самої гри. Щодо «Кардинала», то сьогодні він був слабкішим, аніж раніше. В них немає Волянюка, на якому будувалася гра. Танський травмований. Для наших суперників це важливі фігури. Сергій Піддубний, граючий тренер «Кардинала»: — Результат на табло відповідає перебігу гри. «Енергія» заслуговувала на перемогу. У нас кадрові проблеми. На останні ігри ми навіть дві четвірки назбирати не можемо. Усе через епідемію травм. Скажімо, в «Урагані» теж лазарет переповнений. Але вони можуть собі дозволити взяти гравців хорошого рівня. Ми ж залучаємо молодь, даємо їй шанс набути досвіду. Важке зараз у нас становище. — Сергію, є багато чуток стосовно вашої команди. «Кардинал» дограє сезон? — Безперечно… Ми дограємо цей сезон і будемо виступати в наступному. Це все чутки, які розповсюджують вороги. Наступний матч «Кардинал» проведе найближчої суботи у Луганську проти «ЛТК». Це буде матч-відповідь 1/8 фіналу Кубка України. Нагадаємо, гра у Рівному завершилась — 4:1 на користь рівнян. Черговий поєдинок чемпіонату Екстраліги наша команда зіграє 31 березня у себе на майданчику проти івано-франківського «Урагану».