Археологи посадили «Бузковий парк»

858 0

Ми у соцмережах:

Археологи посадили «Бузковий парк»

В культурно-археологічному центрі «Пересопниця» відбулася науково-практична конференція «Нові дослідження пам’яток археології на Волині», яку приурочили 870-річчю Пересопниці. «Родзинкою» наукового зібрання став «Бузковий парк», який заклали на території комплексу фахівці з Рівного, Дубна, сусідніх Луцька та Тернополя.

Археологи розповіли про результати цьогорічних експедицій та продемонстрували цікаві знахідки. Переважно, це прикраси та предмети побуту. Археологи віднайшли натільні хрестики, прикраси із сонячного каменю, браслети, пересопницького коника, ігрового кубика з кістки, писало, ніж-серп та багато іншого.

Керівник експедиції, яка працювала на території Пересопниці Олексій Войтюк розповів, що його команді вдалося віднайти чимало унікальних предметів побуту, які свідчать про те, що на території сучасної Пересопниці в 11-12 століттях були давні поселення. 

Пресслужба облради повідомила, що після завершення наукової частини учасники конференції археологи оглянули територію Центру та висадили парк бузку, який невдовзі стане ще однією цікавинкою культурно-археологічного комплексу в Пересопниці.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також