Архієпископ Іларіон: «Не смерть, гріх і смуток мають останнє слово, а життя, надія i доброта» (ВІДЕО)

1873 0

Ми у соцмережах:

Архієпископ Іларіон: «Не смерть, гріх і смуток мають останнє слово, а життя, надія i доброта» (ВІДЕО)

Пасхальне відеозвернення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона до мешканців Рівненщини оприлюднила Рівненська єпархія ПЦУ.

Всечесні отці, дорогі брати і сестри!

У ці дні ми перебуваємо у скорботі, бо бачимо звірства диявола, котрий руками російських загарбників розгорнув проти нас війну, яка забрала тисячі людських життів.

Проте ми знову сподобимось почути спасительні для нас слова: «Христос Воскрес!» І ці радісні та найцінніші слова Божественного Учителя є нашою вірою, нашою надією і любов’ю, адже Бог не залишив нас, Він з нами.

У день, коли розпочалась війна, ми були подібні до Христових апостолів після Його смерті, які, замкнувшись у Сіонській горниці, чекали на свою погибель. Але і до нас, як і до них, сьогодні промовляє Воскреслий Христос: «Чого хвилюєтесь, чому такі думки входять до сердець ваших?» (Лк. 24, 38). Адже знайшлися ті наші славні воїни, які не побоявшись заглянути в очі смерті, ожили самі, й дали життя нам, сповіщаючи про те, що «З нами Бог».

Сьогодні ми є свідками, як посеред бід, людського горя сяє доброта людських сердець. Як ми всі кинулись допомагати одне одному, розраджувати, підтримувати, жертвувати, голодним давати їжу, лікувати поранених, не забувати про полонених, захищати скривджених!

Час випробувань показав, що кожен з нас є воїном і волонтером, людиною «доброї волі», яка жертвує собою заради інших. Де б хто не знаходився - чи у невеличкому селі в Україні, чи далеко за кордоном, в усіх кутках світу говорять про наш незламний народ. Не смерть, гріх і смуток мають останнє слово, а життя, надія i доброта.

Тому нехай наша пасхальна радість буде розрадою і підтримкою тисячам вдів, сиріт, скорботних батьків, які втратили найрідніших людей, а благодать Воскреслого Христа та пасхальна радість укріплює нас у надії на Бога, у любові до своїх ближніх та вірі на довгоочікуваний справедливий мир в Україні, бо воістину Христос Воскрес!


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також