Чоловік служить у складі 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс», повідомляє ТЦК Рівненщини.
Початок повномасштабного вторгнення окупантів із російської федерації у лютому 2022 року застав Дмитра на Волині. Звідти його підрозділ вирушив безпосередньо для захисту Києва. Ворога було знищено, внаслідок запеклих боїв агресор відступив із великими втратами.

А на початку 2023 року Дмитро став до строю створеного самохідного артилерійського дивізіону, де нищить загарбників і досі.

У його складі солдат брав участь у запеклих боях на Донеччині (Лиман, Часів Яр, Серебрянський ліс, Бахмут), а пізніше – на Куп’янському напрямку Харківщини, де загартував характер і підвищив майстерність артилериста.
Детальніша інформація щодо умов проходження військової служби в складі 42 Окремої механізованої бригади за тел.: (068) 001-42-42.





