Асфальт провалюється на трьох вулицях

2865 0

Ми у соцмережах:

Асфальт провалюється на трьох вулицях

Провалля у щойно покладеному асфальті на дорозі на вулиці С. Бандери помітив рівнянин Олександр Третяк. Про небезпечне місце одразу повідомили поліцейським, які його обгородили. Люди одразу почали говорити, що ремонт неякісний, та шляховики стверджують, що їхньої провини у цьому немає, бо це уже не перший випадок провалів у цьому році. Хоч вони одразу й залатали яму, але водіїв застерігають бути завжди обачними, бо невідомо, до кого у разі виникнення нештатної ситуації звертатися за компенсацією.

Віктор Климук, начальник Рівненського ШЕУ:

— У поганій якості асфальту нас звинувачують лише ті, хто не орієнтується в ситуації. Причина — у комунікаціях обласного водоканалу, адже зношеність мереж в Рівному становить близько 70%, бо трубам багато років. Щомісяця комунальники фіксують повідомлення про нові пориви. Якщо аварійна труба знаходиться під проїжджою частиною, то з часом вода підмиває основу, й асфальт під вагою автомобілів просідає. Це й призвело до ситуації, яка трапилася на вулиці Степана Бандери неподалік Відінського кільця. Запобігти або передбачити таке неможливо.

Коли нам повідомили про цю проблему, ми одразу викликали аварійну бригаду водоканалу, яка ліквідувала порив, а ми заново заасфальтували проблемне місце. Поки нового просідання асфальту не видно. Подібна ситуація на цій вулиці була на початку року. Тоді просідання відбулося неподалік станції переливання крові. У минулому році схожа аварійна ситуація була на вулиці Відінській, але там труба була у такому стані, що відремонтувати її неможливо, тож її просто «заглушили». До цього подібне трапилося на вулиці 24 Серпня.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також