Асортимент продукції серії Asfora - призначення виробів і параметри вибору

179 0

Ми у соцмережах:

Асортимент продукції серії Asfora - призначення виробів і параметри вибору

Переваги серії Asfora і асортимент продукції. Можливості застосування виробів лінійки в сучасному інтер'єрі і додатковий функціонал. На що звернути увагу при виборі продукції лінійки Asfora

Всьому асортименту продукції Schneider Asfora властива висока якість продукції, як і всіх товарів даного виробника. Крім того, продукція цієї серії вирізняється і рядом інших позитивних властивостей:

♦ Сучасний і стильний дизайн кожного елемента.

♦ Підвищена надійність, що відповідає всім сучасним вимогам.

♦ Високий ступінь безпеки всіх виробів.

♦ Хороша функціональність серії при правильному підході до підбору і монтажу.

♦ Стильне оформлення всіх продуктів.

Лінійка продукції включає в себе вимикачі Schneider Asfora, розетки, диммери. Весь асортимент виробляється виключно на підприємствах, розміщених на території ЄС і з урахуванням відповідних нормативних баз.

Пристрої лінійки Asfora Schneider Electric в повній мірі відповідають духу сучасності. Вельми простий, але в той же час стильний дизайн відмінно вписується практично в будь-які інтер'єрні рішення, що застосовуються сьогодні. Чітко виражена елегантність мінімалізму в конструкції, відмінна якість виконання та інші переваги, які пояснюються ретельним опрацюванням з боку інженерного і дизайнерського відділів. 

Asfora Schneider - надійність, якість, вибір

Абсолютно вся продукція лінійки виготовляється з якісних, перевірених, надійних і довговічних матеріалів. Це дозволяє їм витримувати активне використання впродовж тривалого терміну. Спеціальне покриття, зроблене з фотоінгібіторов, які відрізняються підвищеною стійкістю до впливу ультрафіолету. Продукція не вицвітає навіть в разі монтажу безпосередньо на сонячному світлі.

Вимикачі Asfora і розетки серії здатні додати помітну нотку естетики і гармонії в інтер'єрні рішення для вашої квартири, офісу або будинку. Лінійка продукції включає в себе все необхідне для створення комфорту і стилю:

♦ Вимикачі для керування жалюзі.

♦ Перемикачі оснащені додатковим індикатором підсвічування.

♦ Регулятори освітлення з широким колом застосування.

♦ Універсальні розетки Asfora SAT/R/TV.

♦ Розетки з вбудованим роз'ємом під USB, що дозволяє здійснювати зарядку різних гаджетів.

♦ Комп'ютерні та аудіорозетки.

♦ Герметичні і стандартні розетки Schneider Electric Asfora.

♦ Багатоелементні і одинарні рамки, а також різнопланові заглушки.

♦ Пристрої з підвищеним ступенем захищеності IP44.

♦ Проміжні перемикачі, які дозволяють проводити управління групою приладів освітлення з однієї точки.

Така різноманітність дозволяє застосовувати продукцію бренду в різних умовах, підбираючи варіанти за ступенем захищеності і необхідним функціоналом. Використовувати товари серії Asfora можна таким чином:

♦ Кнопки для управління жалюзі дозволяють здійснювати регуляцію рівня природного освітлення при виникненні подібної необхідності - зміна погоди, часу доби або навіть настрою. Одна проста дія і освітлення зміниться за вашим бажанням.

♦ Розетки SAT/R/TV дають можливість проводити підключення до різних інформаційних пристроїв використовуючи для цього всього лише один роз'єм, який є загальним.

♦ Наявність індикатора підсвічування на пристроях дає можливість легко знаходити їх навіть в непроглядній пітьмі. Це особливо зручно в коридорах і спальних кімнатах.

♦ Наявність комп'ютерної розетки або однієї з її спеціалізованих різновидів дозволяє здійснювати підключення не тільки персонального комп'ютера, але і ряду додаткових пристроїв - телефону, факсу, міні-АТС або навіть ігрової приставки.

Різноманітність товарних пропозицій серії дає можливість підбирати різнотипні вироби Schneider Asfora в одному кольорі і дотримуватися його у всіх кімнатах.

При виборі виробів лінійки слід приділити увагу таким параметрам:

♦ Номінальний вольтаж і ампераж пристроїв.

♦ Тип монтажу - внутрішній, зовнішній, вертикальний, горизонтальний.

♦ Наявність і рівень захисних пристроїв, призначених для захисту від замикань і стрибків напруги.

Підібрати вимикачі Schneider Asfora https://electrica-shop.com.ua/asfora і розетки цієї серії в Києві і Україні можна для створення додаткового затишку і комфорту, з урахуванням запланованого загального інтер'єру приміщення.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також