Астролог: контролюйте свій гаманець!

507 0

Ми у соцмережах:

Астролог: контролюйте свій гаманець!

Висока ймовірність, що виникне велика перевитрата чи буде зроблено чимало непотрібних покупок, тому контролюйте свій гаманець. Четвер в іншому, обіцяють астрологи, пройде спокійно.

 

Овен

Не слід поспішати з відповіддю на якесь особисте запитання. Знайдіть вільний час, щоб все ґрунтовно зважити. Тим, хто не задоволений роботою, варто сьогодні написати резюме і розіслати його потенційним роботодавцям.

Тілець

Не варто сподіватися на допомогу друзів або колег. Швидше за все, ці люди будуть бачити й чути тільки себе. Самостійність і тільки вона стане головним козирем у всіх без винятку починаннях. Передбачаються затримки у справах, спрямованих на фінансовий або професійний успіх.

Близнюки

Очікуються непередбачені затримки в справах. Ймовірна відсутність потрібних людей, поломка незамінного обладнання, перебої основних засобів комунікації. Компенсацією за всі негативні переживання цього четверга стане те, що відбувається вдома.

Рак

Можете дозволити собі кокетливу поведінку. Ця порада особливо актуальна для тих, хто шукає кохання. І водночас не бажано змішувати роботу й особисте життя. Під забороною - початок корисливих романів, спроби когось використовувати у своїх інтересах, а також зловживання довірою старшого родича.

Лев

Є ризик опинитися у тіні когось більш яскравого, зухвалого або успішного. Так, це може болісно вдарити по самолюбству. Просто перечекайте несприятливий момент і не робіть епатажних кроків. Можна зайнятися собою, доповнити гардероб, знайти нове хобі.

Діва

Сьогодні може трохи збентежити новина, яка прийде з місця роботи. Можливо, буде озвучено, що найближча оплата праці буде видана не в повному обсязі. Це приклад, покликаний показати, що посмішка від службових звісток навряд чи з'явиться.

Терези

Сьогодні, швидше за все, доведеться повернутися до справ, які деякий час тому відклали. Терезам старшого віку слід обмежити свій раціон (зокрема, відмовитися від солі). Четвер найбільш порадує тих, хто пов'язаний з бізнесом або торгівлею (є шанс отримати досить пристойний прибуток).

Скорпіон

У цей день може злегка стривожити власне дзеркальне відображення. Хтось помітить сліди втоми, накопиченої за останні дні, хтось помітить сітку нових зморшок, комусь впаде у вічі якийсь косметичний недолік. Все перераховане – привід зайнятися собою.

Стрілець

Намагаючись виконати безліч справ, які не переслідують особисті інтереси, є ризик виснажити енергетичний потенціал. Правильний розклад – спочатку виконання власних справ і обов'язків, потім все інше.

Козеріг

Ви можете відчути стривоженість через стан здоров'я близької людини. Можливо, ця проблема змусить перенести частину намічених справ на потім. Не виключені позапланові витрати, несподівані поїздки та зустрічі. Все це може спровокувати стрес.

Водолій

Знадобиться вміння вести дипломатичні переговори. Ймовірно, виникне якесь питання, що зачіпає інтереси сім'ї, майбутнє бізнесу або роботи. Контролюйте запас внутрішніх сил. Не слід втручатися в чужі справи, давати комусь поради чи надто перейматися проблемами найкращого друга.

Риби

Сьогодні не передбачається великих проблем. Дрібні неприємності, швидше за все, не зіпсують настрій. Культивуйте в собі оптимізм та діліться ним з усіма, хто цього потребує. День непогано підходить для розважальних і культурних поїздок, для усунення давніх протистоянь, для пошуків додаткового доходу.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також