Астролог: щоб виграти бій, потрібно спочатку у нього вступити

428 0

Ми у соцмережах:

Астролог: щоб виграти бій, потрібно спочатку у нього вступити

Сьогодні за гороскопом той самий день, який краще витратити на любов, а не війну. Ваші почуття будуть максимально загостені, і якщо для кохання це дуже добре, то для спорів, на жаль, ні. Будь-яка необережність або недбалість, не кажучи вже про шпильки, може обернутися глибокою образою. І безглуздо виправдовуватися і пояснювати оточуючим причини своїх вчинків – будь-які словесні аргументи будуть безсилі. Рішення сьогодні будуть прийматися серцем, а серцю не потрібні пояснення, а реальні почуття.

 

Овен

За що б ви не взялися, будете схоплювати все на льоту! Мозок обіцяє працювати чітко, як комп'ютер, завдяки чому ви здатні не тільки оцінити чужі ідеї, але і подати власні. У будь-яких справах, у яких Овен сьогодні візьме участь, він прорахує всі ходи на кілька кроків вперед. Це допоможе йому діяти рішуче, але без помилок, і знайти вигоду для себе навіть там, де ніхто з оточуючих цього не очікував!

Телець

Сьогодні очікується насичений емоціями день – причому, в основному, приємними. Ситуація може порадувати якимись подіями або ж очікуванням на них. Можливо, начальство пообіцяє просування в кар'єрі, або порадують близькі або ще якісь інші привабливі бонуси очікуються. Окрилений надіями і перспективами, в можете сьогодні весь день перебувати в стані приємного збудження. Однак, незважаючи на всі плюси, емоції будуть відволікати від запланованих справ.

Близнюки

Сьогодні частіше прислухайтеся до голосу своєї інтуїції: вона не підведе! День надає гарний шанс отримати вигоду або зробити крок вгору кар'єрними сходами. Але скористатися цим шансом Близнюки зможуть, тільки якщо будуть приймати рішення серцем, а не головою. Справа у тому, що для логічних висновків у Близнюків сьогодні може не виявитися потрібної інформації, а ось їх підсвідомість буде на висоті, даючи їм напрочуд слушні і прибуткові поради.

Рак

Сьогодні кращим, що Рак може зробити, це відкрити у своєму житті нову сторінку. Зірки гороскопу радять йому пошукати нові шляхи для вирішення звичних проблем, а заодно і внести в свої будні свіжий струмінь. Можливо, для цього Раку потрібно по-новому розставити меблі в будинку, розробити свіжу стратегію в справах або оновити свій гардероб. Зробивши це сьогодні, Рак може розраховувати на реальний результат.

Лев

Сьогодні вас може чекати несподівана звістка, яка внесе корективи в плани. Можливо, ця новина має відношення до особистого життя, а може, вона пов'язана з якимись подіями у справах. Так чи інакше, Леву доведеться переглянути свій початковий графік. Не виключено, що чимало часу сьогодні у нього піде на обговорення або обдумування новин, тому нелегко буде виконати все, що заплановано.

Діва

Сьогодні для вас – день рішучих дій! Щоб виграти бій, у нього спочатку треба вступити, і це вдалий час для того, щоб почати битву, якщо вона вже назріла. Зірки гороскопу наділяють Діву цілеспрямованістю, відвагою, вмінням давати відсіч і жорстко стояти на своєму. Завдяки бійцівським якостям, ви не тільки здатнф піти врозріз думці оточуючих, але і відстояти свою точку зору і в результаті – отримати перемогу.

Терези

Сьогодні ви можете відчувати сумніви і коливання з будь-якого питання. Навіть у дрібницях буде важко прийняти рішення, тому ви або відкладете питання на потім або ж перекладете на чиїсь плечі. Зате у непевності є і інша сторона: Терези не стануть діяти необдумано. Завдяки цьому ймовірність помилок у справах сьогодні у обережних Терезів близька до абсолютного нуля.

Скорпіон

Сьогодні ситуація може зажадати від Скорпіона взятися за ті справи, які він вже давно відкладав. Можливо, він просто не знав, як до них підступитися! Якщо ж ви не почнете робити їх сьогодні, то, не виключено, не зможете справитися вже ніколи. Так що не варто шукати виправдання бездіяльності і ліні – ніщо так не заважає просуванню вперед, як накопичені завали. Розправившись з ними, Скорпіон позбавиться від гир на своїх ногах! Стрілець

За що б сьгодні ви не взялися, ваш таланти буде важко не помітити і не оцінити! Ви здатні відмінно впоратися з будь-якою справою і показати себе оточуючим із самої вигідної сторони. Особливо сильне враження вдасться справити на тих, з ким ви до цього були не знайомі. Тому якщо очікуються зустрічі з новими людьми або ділові переговори – кращого дня для цього не знайти!

Козеріг

Сьогодні можливі труднощі у спілкуванні з людьми – друзями, близькими, колегами по роботі. Якщо ситуація зажадає викласти перед ними свою ідею або план, Козеріг здатний відчути непевність і незручність. Проте об'єктивних причин для побоювань немає: сьогодні навколишні налаштовані до Козерога прихильно, і якщо він захоче, то цілком здатний донести до них свої думки.

Водолій

Сьогодні зірки гороскопу радять вам відправитися в творчий політ. Досить лише захотіти, щоб стати генератором нестандартних ідей! Для цього не обов'язково бути художником чи письменником: у будь-якій справі, де потрібно креативний підхід, ви зумієте сьогодні проявити себе на «відмінно». А от щодо точних наук, ситуація буде зворотною, отож, якщо ваша робота пов'язана, наприклад, з бухгалтерією, краще зайнятися продумуванням стратегії, а не на підрахунку нулів.

Риби

Сьогодні слід бути акуратнішим з грошима – не важливо, це власний гаманець чи чужий. День схиляє до спонтанних покупок, великих витрат, ризикованих вкладень і грошових авантюр. Завдяки такому марнотратному настрою, Рибам сьогодні набагато легше втратити, ніж придбати. А це значить, слід у цей день триматися подалі від грошей і всього, що пов'язане з ними.

 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також