Астролог: сьогодні — ворота в нове десятиліття

537 0

Ми у соцмережах:

Астролог: сьогодні — ворота в нове десятиліття

Саме час сьогодні подумати про наближення свят. Зробіть все можливе, щоб перехід в нове десятиліття став по-справжньому феєричним. Це потім, а поки багато уваги можуть вимагати ті справи, якими нехтували всі останні місяці.

 

Овен

Деякі Овни протягом цього дня зіткнуться з невеликими професійними труднощами. Швидше за все, йдеться про розбіжності з одним з колег або про поломку службового обладнання. Компенсацією за весь негатив стане теплий вечір у колі близьких людей.

Тілець

Не бажано допускати розбіжностей з найближчими родичами. Є ризик, що навіть мінімальний конфлікт швидко переросте у велику сварку. Взагалі буде правильно обходити стороною всієї гострі теми й у спілкуванні з домочадцями, і з іншими співрозмовниками.

Близнюки

У цей день може пощастити під час коротких поїздок. Не можна виключати, що відбудеться вирішальна розмова з людиною, від якої залежить фінансовий (професійний) успіх, доля любовної прихильності або результат якоїсь справи. Тим, хто недавно переніс якусь недугу, рекомендується проводити цей день у помірному темпі.

Рак

В цей день навряд чи ви зможете знайти спільну мову з працівником якоїсь організації. Можливо, правильно буде перенести цей візит або провести його в спілкуванні з людиною, яка тонко розбирається у прикладній психології. Не рекомендується оформляти кредитні позики, давати гроші в борг.

Лев

Швидше за все, у світлі обставин, Левам краще бути «сірою мишею», яка тримається десь у тіні. Тим, хто запланував на сьогодні важливі переговори, співбесіду, презентацію особистих ідей або здачу іспиту, обираючи вбрання, слід зупинитися на чомусь підкреслено скромному. Увечері не виключене отримання новин, які будуть сприйняті як позитивна сенсація.

Діва

Не рекомендується витрачати вільний час на балаканину, віртуальні ігри чи перегляд нічого не значущих новин. Мобілізуйте всі сили й спрямуйте їх на справи, від яких залежить подальше перебування на нинішній посаді (доля особистого бізнесу або інше важливе починання).

Терези

Вівторок обіцяє принести помітний успіх всім, хто навчається, мріє вигідно працевлаштуватися або б'ється за щасливе майбутнє своєї любовної прихильності.

Скорпіон

У Скорпіонів в цей день може вичерпатися запас позитиву. Швидше за все, він буде витрачений у ході ранкової сварки у транспорті або через сімейні «розбірки», що спалахнули через дрібницю. Настрій необхідно як можна скоріше призвести до нормальної позначки. Від цього буде залежати не тільки продуктивність праці, але і результат співбесіди, ділових переговорів або романтичної зустрічі.

Стрілець

Стрільцями в цей день багато хто буде щиро захоплений. Можливо, високу оцінку отримає ваш зовнішній вигляд (недавнє придбання, професійні досягнення, успіхи когось з родичів). Остерігайтеся людей, які тільки удають, що щиро раді всьому перерахованому.

Козеріг

Деякі Козероги у цей день будуть справляти враження дуже серйозних і небагатослівних людей. Швидше за все, з'явиться зосередженість винятково на службових справах (на усуненні сімейних проблем або на спробах позбутися фінансового дефіциту). Все, до чого прикладете сили сьогодні, обіцяє принести помітний успіх.

Водолій

Водоліям 10 грудня не слід відкидати правила поведінки в суспільстві. Під забороною публічні сварки, образи, суперечки з представниками органів правопорядку. Також слід звернути увагу на свій зовнішній вигляд - він не повинен бути занадто епатажним.

Риби

Риби сьогодні, ймовірно, будуть не занадто старанними у професійних справах. Якщо є якийсь проект, на який відведено фіксовану кількість часу, розслаблятися досить небезпечно. Тримайте контроль над своїми думками та гаманцем. Думки не повинні бути песимістичними (це приверне невдачі), а витрати занадто великими (це спровокує фінансовий дефіцит напередодні досить витратного свята).

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також