Астрологічний прогноз на 13 серпня

480 0

Ми у соцмережах:

Астрологічний прогноз на 13 серпня

Овен

Здаватиметься, що це не вихідний, а день душевних випробувань. Всі просять підтримати, допомогти і навіть вирішити їхні нагальні проблеми Стежте за станом здоров'я.

Телець

Легкий та комфортний день. Головне - ні з ким не сваріться і поводьтеся достойно. Якщо є можливість, відпочиньте на природі. Це дозволить розрядитись фізично.

Близнята

Чудовий день для тих, у кого в планах були далекі поїздки та романтична зустріч. Фантазії будуть доречні у коханні, а от у побутовій сфері краще бути реалістом.

Рак

Цей вихідний мине за вищим розрядом. Але за умови, якщо не брати на себе надто багато зобов'язань. Одноманітність та фінансові труднощі призведуть до розбрату в сім’ї.

Лев

Зірки рекомендують провести цей день у компанії близьких людей чи друзів. Не думайте про роботу, відпочиньте від ділових планів та проектів. На дрібниці не витрачайтеся.

Діва

У вас настає світла смуга в житті. Все те, про що ви так переживали, швидко вирішиться і піде в минуле. Стосунки з коханою людиною стануть гармонійнішими.

Терези

Сьогодні дозволяється займатися тільки тими справами, які приносять радість і насолоду. Не заморочуйтеся проблемами, вони від цього не зникнуть. Не виключений прибуток.

Скорпіон

Сьогодні потрібно лояльніше поставитися до всього, що відбувається довкола. Подій буде багато, але жодна з них кардинально не змінить життя. Прислухайтеся до інтуїції.

Стрілець

Цього дня вас можуть втягнути у скандал, причому несподівано та нахабно. Емоції зараз недоречні, як і глобальні розборки. Вечір проведіть на самоті.

Козеріг

Бажано провести вихідний у комфортній обстановці. І немає значення, де це буде – вдома, на дачі чи в гостях у друзів. В особистому житті можуть відбутися зміни на краще.

Водолій

Потрібно пробачити образи та забути про все, що лежить тягарем на серці. Домашні справи зачекають, тим більше, що їх не так і багато.

Риби

Зірки обіцяють день завантажений та небезпечний. Краще усамітнитися та віддалитися від роботи, яка може призвести до проблем зі здоров'ям. У сім'ї настає низка яскравих подій.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також