Астрологічний прогноз на 13 вересня

349 0

Ми у соцмережах:

Астрологічний прогноз на 13 вересня

Овен

Доведеться докласти чимало зусиль, щоб не посваритися з кимсь сьогодні. Багато людей дратуватимуть, особливо на роботі.

Телець

Нікому не розповідайте надто багато про себе та свої справи. Інакше інформація швидко стане надбанням громадськості. Поганий день для поїздок, особливо далеких.

Близнята

Сьогодні вам захочеться побути на самоті, зайнятися своїми справами, може, поринути у світ ілюзій. Можливі незначні конфлікти.

Рак

Імовірні вимушені зміни у професійній діяльності. Не варто сьогодні займатись спільною діяльністю, працюйте самостійно.

Лев

Доведеться переглянути плани на день. Ділові поїздки не дадуть результату. Імовірні зміни у стосунках із далекими родичами.

Діва

 Чекайте на зміни в особистих стосунках. Напружена атмосфера вдома позначиться і на робочих стосунках. Не найкращий день для побачень.

Терези

Спільна діяльність не дасть потрібного результату, а може, навпаки, принести збитки та проблеми. Приймайте самостійні рішення і не слухайте порад.

Скорпіон

Зверніть увагу на здоров'я. Конфлікти та сварки з колегами та родичами можуть негативно позначитися на самопочутті. Сидіть тихо, не треба доводити свою правоту.

Стрілець

У творчій та підприємницькій діяльності можливі невдачі та збитки. З коханою людиною ймовірна сварка через гроші. Шукайте компроміс.

Козеріг

Сьогодні вам захочеться попрацювати у комфортних умовах і щоб ніхто не заважав. Але постійні дзвінки від рідних відволікатимуть від робочого процесу.

Водолій

Можуть активізуватися ваші таємні недоброзичливці, які розпускатимуть чутки або ще якось вам шкодитимуть. Не розказуйте таємниць людей, які вам довірилися.

Риби

Матеріальне питання сьогодні стоятиме аж надто гостро. Несприятливий день для придбань, купуйте лише необхідне. Включіть режим економії.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також