Астрологічний прогноз на 2 квітня

268 0

Ми у соцмережах:

Астрологічний прогноз на 2  квітня

 

Овен

Сьогодні вам будуть читати нотації всі, кому не ліньки. Не піддавайтеся, інакше потрапите в безглузде становище. Шукайте сенс в тому, де він реально є. Контролюйте настрій, від вашої дратівливості мало толку.

Телець

Ви ще раз сьогодні переконається в тому, що життя - це рух вперед. Не можна тупцювати на місці, навіть якщо перебуваєте в повному комфорті. Потрібно терміново щось міняти і домагатися вищих результатів.

Близнята

Вам доведеться влаштовувати своє професійне життя за іншим сценарієм. Але це цілком нормально, якщо налаштувалися на кар'єрне зростання. Ситуація з фінансами може трохи шокувати.

Рак

Зірки рекомендують відірватися від землі й рвонути вгору. Це стосується не тільки робочої сфери, а й особистого життя. Ви зараз думаєте тільки про професійні досягнення. Але це не заважає відпочити в колі друзів або сім'ї.

Лев

Не виключено, що вам подарують те, про що ви давно мріяли. І не обов'язково матеріальне, це може бути інший і безцінний подарунок. Не завадить посидіти на дієті й зайнятися спортом.

Діва

Не варто реанімувати те, що вже давно залишилося в минулому. Це стосується і роботи, і особистих стосунків.. Прибуток можливий, але незначний. Наберіться терпіння, успіх не за горами.

Терези

Сьогодні вам не вдасться навіть на хвилину розслабитися і відпочити. Роботи буде надто багато, термінової й важкої за змістом. Імовірність конфлікту величезна, бережіть нервову систему.

Скорпіон

Сьогодні ви будете нагадувати ослика з мультфільму, на якому кожен мріє покататися. Ваша вразливість дуже помітна, прикрийтеся самовпевненістю. Увечері вдасться трохи відпочити.

Стрілець

Вас будуть смикати сьогодні з усіх боків. Знайдіть точку опори, щоб не зірватися і не виявити гніву. З фінансового погляду все складається вдало. Ви отримаєте гроші, про які вже й забули.

Козеріг

Сьогодні вам вдасться забути про тривоги і неприємності попередніх днів. Ви перебуватимете в бадьорому настрої, що бумерангом позначиться на настрої навколишніх. Охороняйте свій особистий простір.

Водолій

Зірки радять чимшвидше розрулити питання, що стосуються грошей і побуту. За вас ніхто цих проблем не вирішить, тож не гайте часу. Відкриту симпатію до вас виявить людина, з якою недавно познайомилися.

Риби

Частину важких завдань можна перенести на потім. Ну, а іншу доведеться виконувати в екстреному режимі. Особистими заощадженнями розпоряджайтеся самі, нікому не давайте в борг.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також