Астрологічний прогноз на 28 червня

324 0

Ми у соцмережах:

Астрологічний прогноз на  28 червня

 

Овен

Намагайтеся не потурати своїм рідним. Слід враховувати власні інтереси та залишати час для своїх справ. Створіть на роботі затишну атмосферу.

Телець

Сьогодні голова йтиме обертом від великої кількості інформації. Не варто давати будь-кому в борг. Зверніть увагу на здоров’я.

Близнята

Найбільше сьогодні турбуватиме питання грошей - як їх заробити або витратити. Але у всьому треба знати міру. Інакше не помітите, як у гаманці стане порожньо.  

Рак

Намагайтеся знайти баланс між роботою і особистим життям. Самотні мають шанс познайомитися з цікавою людиною. У зовнішньому вигляді намагайтеся не перестаратися..

Лев

Сьогодні ви будете схильні багато мріяти. Тому прауюватимете повільніше, ніж зазвичай. Творчі люди можуть досягти у роботі хороших результатів.

Діва

Хтось із колег може стати набагато ближчим. Проблеми побутового характеру затьмарять все інше. Зверніться до фахівців по допомогу.

Терези

Співпраця – ось що головне для вас 28 червня. І не важливо, де вона буде - вдома чи на роботі. Намагайтеся знайти компроміс в особистих стосунках.

Скорпіон

Ваші думки будуть далеко-далеко, і в основному про майбутню відпустку. Є ймовірність отримання неочікуваного доходу.

 Стрілець

Не нав'язуйте постійно свою думку навколишнім. Будьте толерантнішими у спілкуванні.  Через деякий час від ваших емоцій не залишиться і сліду.

Козеріг

Робота вдома та в колективі даватиметься важко. Вам буде здаватися, що всі навколо занадто багато від вас хочуть. Потрібне негайне перезавантаження

Водолй

Намічається день, сповнений дрібної й невдячної роботи. Особливо багато буде спілкування і поїздок. Близькі люди хочуть вашої уваги.

Риби

Зірки передбачають, що ви сьогодні готові віддати останнє коханій людині. Але можна нашкодити і відштовхнути від себе надмірною любов'ю.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також