Астрологічний прогноз на 28 січня

266 0

Ми у соцмережах:

Астрологічний прогноз на 28 січня

 

Овен

Вдале завершення робочого тижня. Очікуються фінансові надходження. Сприятливий день, щоб зайнятися своїм зовнішнім виглядом та здоров'ям.

Телець

Зірки радять на якийсь час забути про дім і друзів, а взятися до роботи. Ви можете значно збільшити дохід, якщо трохи ризикнете.

Близнята

Якщо на задній план відсунете особисті проблеми, то вони вже ніколи не вирішаться. Можливе непорозуміння з колегами.

Рак

Чим безжальніше ви поставитеся сьогодні до себе, тим швидше подолаєте всі наявні труднощі. На психологічному рівні це буде справжня перемога.

Лев

Сьогодні на душі співатимуть пташки. Потрібно розібратися з бажаннями і відсунути вбік ті, що ніколи не втіляться в життя. Увечері доведеться займатися чужими справами.

Діва

Для досягнення мети доведеться вибирати абсолютно нові методи, старі – геть! Стосунки з близькою людиною повільно тріщать по швах.

Терези

Заповітний рубіж у важливому для вас питанні переступили. Тепер можна спочивати на лаврах. Не відступайте назад у досягненні мети.

Скорпіон

Зірки обіцяють численні фінансові розборки. Навчіться контролювати свої апетити у покупках. Не до сміху буде і в особистому житті.

 Стрілець

День глибоких роздумів. Але саме вони можуть завести вас у непролазні нетрі. Якщо станете реалістичнішими, то це добре позначиться на всіх сферах життя.

Козеріг

Різноплановий день  - вас смикатимуть то з одного боку, то з іншого. Але шанс наповнити гаманець мінімальний. Будьте економнішими.

Водолій

Сьогодні вас буде непросто вивести із сонного та сумного стану. Телефон краще вимкнути і зайнятися роботою, щоб не залишитися без неї.

Риби

Завершальний день робочого тижня і вирішення поточних проблем.  Тим, хто має вихідний, краще присвятити день відпочинку та шопінгу.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також