Астрологічний прогноз на 7 березня

644 0

Ми у соцмережах:

Астрологічний прогноз на 7 березня

 

Овен

Настрій обіцяє бути кращим, ніж вчора, але можуть бути тертя у спілкуванні з близькими. Ваші таємні бажання сьогодні можуть здійснитися.

Телець

Хто справді вас сьогодні порадує, то це друзі. Не варто витрачати цей день на домашні справи. Вирушайте з близькими у громадське місце.

Близнята

Якщо у вас сьогодні робочий день, то він буде дуже продуктивним. Не варто вирушати у будь-яку поїздку, особливо з маленькими дітьми.

Рак

Сьогодні ви отримаєте багато вражень, але не завжди вони будуть позитивними. Можливо, сьогодні виповниться якесь ваше бажання.

Лев

Зірки передбачають, що у вас можуть змінитися погляди на якісь події чи сферу життя. І це може дати поштовх до активних дій.

Діва

Атмосфера вдома значно покращиться. Незважаючи на більш-менш гарний настрій, не забувайте стежити за здоров'ям.

Терези

День сприяє тому, щоб за кимось доглядати, зробити приємне. Для фізичних навантажень не дуже вдалий час. Стежте за здоров’ям.

Скорпіон

Навряд чи вам захочеться бути сьогодні вдома. Менше господарських турбот і роздумів про навколишні події, більше оптимізму.

Стрілець

Вдалий день, щоб присвятити його громадській роботі та благодійності. Хтось із близьких може потребувати негайної допомоги.

Козеріг

Фінансовими справами займатися сьогодні не варто. А спілкування, особливо з близькими, вітається.  Більше часу проводьте на свіжому повітрі.

Водолій

Всі свої сили спрямуйте на забезпечення внутрішнього комфорту близьких. Особливої турботи потребуватимуть старші родичі.

Риби

Весь день на душі буде тягар, якась внутрішня незадоволеність, при, здавалося б, зовнішній більш-менш спокійній обстановці.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також