АТ «Рівнегаз» підготував газові мережі до опалювального сезону

337 0

Ми у соцмережах:

АТ «Рівнегаз» підготував газові мережі до опалювального сезону

В умовах повномасштабного вторгнення Росії товариство працює в посиленому режимі. З першого дня війни «Рівнегаз» не зупиняв роботу.

Задля забезпечення безперебійної та безаварійної доставки газу, підприємство здійснило ряд заходів щодо підготовки газових мереж до опалювального сезону.

В рамках підготовки до опалювального сезону 2022-2023 рр. газовики провели комплексне приладове обстеження більше 10 тис. км. газорозподільних мереж, здійснили реконструкцію 54 застарілих шафових газорозподільних пунктів, частину газопроводів (це понад 4км) та 22 відключаючих пристроїв на них, замінили 11 станцій катодного захисту сталевих газопроводів та провели заміну 5200 комбінованих будинкових регуляторів тиску, виконали заміну більше 6 тисяч лічильників у споживачів.

У своїй щоденній роботі із модернізації та редизайну газорозподільної системи Рівненщини фахівці «Рівнегазу» застосовують європейські технології й сучасне обладнання. Це частина стратегії Регіональної газової компанії, під брендом якої працює АТ «Рівнегаз». Підприємство повністю відмовилось від радянських і російських технологій.

Наразі компанія здійснює доставку газу до осель 267 тис. споживачів області та 2,8 тис. комунально-побутових об’єктів, промислових підприємств, установ і організацій.

На варті безпеки Рівненщини цілодобово 17 аварійних бригад, які виїжджають на виклики, пов’язані з витоками газу, локалізують та ліквідовують аварійні ситуації.

Нагадуємо користувачам газу, що запорука безаварійного опалювального сезону залежить не лише від Оператора ГРМ, а від відповідального ставлення до внутрішньобудинкових газових мереж самих споживачів. Саме зараз перед початком опалювального сезону «Рівнегаз» пропонує фахове виконання ТО ваших газових мереж та приладів. Проведення технічного обстеження фахівцями Рівнегазу є гарантією безпечної роботи приладів та стабільного споживання газу впродовж цілого року.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також