Атакують гігантські «п’яні» оси

813 0

Ми у соцмережах:

Атакують гігантські «п’яні» оси

Великобританія піддалася нападу гігантських німецьких "п'яних" ос

 

Появу нового штаму комах експерти пов'язують з теплою весною і спекотним літом. Вони зазначають, що ос також привернула велика кількість їжі та фрукти, що забродили.

 Жителів Великої Британії попередили про нашестя гігантських німецьких "п'яних" ос, які більші від звичайних, дуже агресивні й можуть без причини нападати на людей, повідомляє DailyStar.

"Тепер навколо літає майже 200 млрд цих особин. Додатково до цього в Британії існує близько 250 млрд звичайних ос," - повідомив директор фірми з боротьби зі шкідниками Пол Бейтс.

 Він порадив жителям країни бути уважнішими на вулицях, і особливо на пікніках.

 За словами фахівця, в цю пору року робочі оси якраз припиняють всі роботи щодо забезпечення безпеки гнізда і доставки харчування матці, а тому як тільки вона припиняє відкладати яйця, робочі оси виходять назовні "розслабитися".

 "Вони харчуються залишками людської їжі та фруктами, що забродили, від чого стають ніби  "напідпитку" і дуже сміливими", - говорить Пол Бейтс.

 Британцям пояснили, що укуси гігантських ос дуже болючі. При зустрічі з комахами рекомендується не розмахувати руками - різкі рухи можуть бути сприйняті як агресія.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також