Атомники об’єдналися із «мальтійцями» для допомоги українським захисникам

848 0

Ми у соцмережах:

Атомники об’єдналися із «мальтійцями» для допомоги українським захисникам

Ініціативна волонтерська група РАЕС організувала збір коштів для закупівлі автомобілів українським захисникам. Чергові три автомобілі атомники спільно з волонтерами міста Вараш привезли з-за кордону, відремонтували та передали до Мальтійської служби допомоги в Івано-Франківську, яка обладнала їх під евакуаційні автомобілі для військових медиків.

У двох авто є обладнання для штучної вентиляції легень, зупинення критичних кровотеч, перевезення особового складу та потерпілих із зони бойових дій, є ноші та коляска. Також «мальтійці» укомплектували буси аптечками з медикаментами, перев’язувальними матеріалами, антисептиками, які нині потрібні українським бійцям, а третій бус завантажили харчами.

Волонтер-рятувальник Мальтійської служби допомоги Віталій розповідає, що вже цього тижня авто будуть доставлені військовим:

— Ми проаналізували, порадились з медичною ротою й підготували все необхідне медичне спорядження, ліки й продукти. Автомобілі будуть передані адресно на схід. Наразі в нас є можливість обладнати медичним спорядженням ще два таких автомобілі. Тож запрошуємо усіх небайдужих передати кошти на нові евакуаційні авто ініціативній волонтерській групі РАЕС або ж місцевій спілці ветеранів Афганістану. Лише разом до Перемоги!

За час повномасштабної війни команда волонтерів — працівників різних структурних підрозділів електростанції та небайдужих мешканців міста-супутника, організувала та налагодила увесь процес: комунікацію із військовими, пошук, купівлю та доставку автомобілів, їхній ремонт та адресну передачу.

— Як наші військові цілодобово захищають країну, так само працює і волонтерський тил, адже ми не можемо інакше. Ми тримаємо зв’язок із військовослужбовцями, намагаючись вчасно реагувати на їхні потреби, — розповідає волонтер, працівник цеху дезактивації та радіоактивних відходів РАЕС Григорій. — Загалом від початку повномасштабного російського вторгнення наша волонтерська команда передала нашим захисникам близько десятка автівок для виконання ними службових завдань. Також купуємо й інші необхідні речі. Зокрема, зараз збираємо кошти на автоколеса, генератори, глушники для зброї.

Юлія Кулаєва
Фото: Надія Тимофєєнко


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також