Автокредит – приємна подорож з Креді Агріколь

546 0

Ми у соцмережах:

Автокредит – приємна подорож з Креді Агріколь

Керівник регіонального відділення Креді Агріколь Банку в Рівному Володимир ЗеленчукКерівник регіонального відділення Креді­ Агріколь Банку в Рівному :

— Придбати перше авто або змінити стару модель на нову – звичне бажання. Статистика Креді­ Агріколь­ свідчить, що навіть під час карантину українці не відкладають свої автомобільні мрії на потім. За перші п’ять місяців року ми видали більше 1 млрд гривень автокредитів, так само, як минулого року.  В Україні ми видаємо кожен третій кредит на авто! Така довіра клієнтів говорить сама за себе. Тому якою б не була ваша автомобільна мрія, ми обов’язково допоможемо її втілити.

Навіть за обмеженого бюджету завжди є вибір: придбати авто з пробігом чи нижчого класу власним коштом або взяти кредит на нове авто і вищого класу. У Креді Агріколь Банку є доступні кредитні програми на нові авто з салону.  Для клієнтів з мінімальним бюджетом у нас є готові пропозиції — кредит на авто з авансовим внеском лише від 10% його вартості та вигідними відсотковими ставками, навіть від 0,01% річних. До того ж, Креді Агріколь має ексклюзивні умови кредитування з понад 15 провідними автовиробниками, серед яких: Renault, Citroen, Peugeot, Toyota, Nissan, Opel, Mazda, Suzuki, BMW тощо.

Не розгубитися та обрати кращий варіант автомобіля та програми кредитування клієнтам допоможуть менеджери в автосалоні. А вже після підписання кредитного договору клієнт одразу забирає автомобіль із салону.

Ще один варіант заощадити — придбати в кредит авто з пробігом. Це можна зробити як в салоні, так і  у фізичних осіб. Креді Агріколь­ кредитує купівлю б/в авто на строк до п’яти років та з авансовим внеском від 30% його вартості.

Креді Агріколь — банк №1 серед автолюбителів.

Креді Агріколь є лідером на ринку автокредитування з часткою близько 40% серед банків. Понад 60 000 автолюбителів вже обрали нас як надійного партнера. В чому секрет нашого успіху? В піклуванні про клієнтів. Ми пропонуємо прозорі та лояльні умови кредитування — жодних прихованих комісій та інших неочікуваних платежів. Креді Агріколь — єдиний в Україні банк, який має міжнародний сертифікат ISO 9001 за напрямом автомобільного кредитування.  А це — гарантія якості обслуговування.

Щоб гарантувати безпеку наших клієнтів під час пандемії COVID-19, ми пропонуємо їм оформити поліс КАСКО дистанційно. Достатньо лише надіслати скановані копії необхідних документів.

Сподіваємося, що Креді­ Агріколь цінують не лише за вигідні умови кредитування, а й за нашу соціальну відповідальність та підтримку зелених  ініціатив. Ми щороку в рамках проекту «Дерево за автокредит» командою висаджуємо нові дерева від імені клієнтів, які отримали у нас кредит на авто. А для власного корпоративного користування купуємо електромобілі. Таким чином, ми не шкодимо екології під час ділових подорожей. І, звісно, обов’язково підтримаємо і ваш ековибір та запропонуємо кредит на купівлю електромобіля.

Конкретними вчинками доводимо, що ви можете покладатися на Креді Агріколь!


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також