Багатодітна мама з Рівного пояснила, чому проти запровадження системи дистанційного навчання дітей

8365 0

Ми у соцмережах:

Багатодітна мама з Рівного пояснила, чому проти запровадження системи дистанційного навчання дітей

Відома юристка, сімейна радниця та активістка Ліана Диновська, яка виховує двох доньок та двох синів, висловила у Фейсбуці своє невдоволення спробі запровадження системи дистанційного навчання з 1 вересня Міносвітою та пояснила чому.

- Гарно викладають завдання з екранів телебачення досвідчені вчителі і відомі люди. Так, погоджуюся. Я мусила б мати дома 3-4 телевізори і 3-4 ноутбука, щоб мої діти різних вікових категорій мали можливість і рівні права перед іншими дітьми. Я завжди вчила своїх дітей шкідливості проведення більше 2 годин в день перед екраном телевізора, або комп’ютера. Змінити систему існуючої освіти на онлайн освіту, вважаю фактичним злочином проти дітей. Зомбі-діти перед екранами телевізорів до обіду, та перед екранами планшетів, ноутбуків, телефонів- після обіду. Я, мабуть, здивую освітян-високопосадовців, але діти на 70% списують все з готових онлайн відповідей. В школах, сидячи на уроках і відповідаючи на питання, вони- думають, вчать, розвиваються!  
А зараз інша реальність. Ви дійсно впевнені у тому, що в багатодітних родинах у всіх є від 3-4 телевізорів і ноутбуків, або ж ще більше? Що в селах і малозабезпечених родинах є у всіх інтернет? Держава зараз і так поставила людей на межу виживання. Тобто, немає грошей на забезпечення дітей телевізорами, ноутбуками і інтернетом- значить такі діти не зможуть здобувати базову освіту? Немає грошей на репетиторів, значить діти будуть недоотримувати знання? З вересня почнемо виховувати зомбі-дітей? Мені пояснити своїм дітям, що проведення 7-10 годин перед екраном телевізорів і комп’ютерів все ж таки не так і шкідливо? Мабуть, мої діти будуть посередньо вчитися, я не буду знищувати свідомо їх зір, забирати «живе» спілкування, формувати інтерес до онлайн навчання! Я усвідомлюю, що шкідливості від онлайн навчання буде більше, ніж користі! -
вважає багатодітна мама Ліана Диновська.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також