Балон у шлунку: вперше у Рівному провели операцію для зменшення ваги

2043 0

Ми у соцмережах:

Балон у шлунку: вперше у Рівному провели операцію для зменшення ваги

Вперше у Рівненській обласній клінічній лікарні імені Юрія Семенюка було встановлено перший інтрагастральний балон для зменшення ваги у пацієнта.

Медики розповідають, до них за допомогою звернувся 63- річний чоловік. Його вага - 197 кг, ІМТ-67.

У перспективі лікарі очікують, що його вага зменшиться на 100 кілограм, повідомляє ЧаРівне.

Процедуру провели завідуючий обласним центром планової хірургіі та трансплантологіі Андрій Жилінський та завідуючий відділенням ендоскопії Віталій Лазарчук.

Операція безкоштовна, згідно договору НСЗУ. Пацієнт купує лише внутрішньошлунковий балон. Його ціна 700 - 720 доларів.

- Від ожиріння розвивається цукровий діабет, гіпертонія, проблеми із серцем, зупинка дихання уві сні. Тому наголошую, ця процедура - не для естетичної краси, а для продовження життя. Балон наповнений фізіологічним розчином займає більшу частину шлунка і залишає для їжі мало місця. В результаті почуття ситості настає швидше, порції зменшуються, а вага плавно знижується. - розповідає завідуючий Рівненським обласним центром планової хірургії та трансплантології Андрій Жилінський.

Балон може знаходитись всередині тіла 6 або 12 місяців, далі його видаляють.

- Очікуємо, що вага нашого пацієнта зменшиться за пів року на 30-40 кілограм. За цей час у чоловіка сформуються потрібні харчові звички і він продовжить худнути. Згодом проведемо операцію, аби забрати надлишок шкіри. Однак, варто пам`ятати , що ефективність лікування ожиріння та корекції ваги за допомогою внутрішньошлункового балона багато в чому залежить від мотивації і дисципліни. Півроку достатньо, щоб виробити нову схему харчування. Тож пацієнту залишається тільки дотримуватися її і закріпити успіх, - додає Андрій Жилінський. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також