Банкірка з Радивилова привласнила чимало грошей і загадково кудись зникла

2280 0

Ми у соцмережах:

Банкірка з Радивилова привласнила чимало грошей і загадково кудись зникла

Рівненська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно жительки Радивилова, яку обвинувачують у несанкціонованій зміні інформації, яка обробляється в комп’ютерах, автоматизованих системах, вчиненій особою, яка має доступ до неї, що заподіяла значну шкоду, а також у повторній підробці платіжних карток їх використанні, привласненні чужого майна у великих розмірах та легалізації цих доходів.

Досудовим розслідуванням встановлено, що жінка, перебуваючи на посаді провідного економіста філії банку в Радивилові, не маючи дозволу клієнтів банку, відкривала рахунки, перевипускала до них банківські картки та в подальшому використовувала їх для зняття готівки.

Своїми діями жінка привласнила майже 500 тис. грн, частину яких встигла зняти з карток, легалізувавши таким чином дохід, одержаний злочинним шляхом. Наразі жінка переховується і перебуває у розшуку.

Обвинувальний акт скеровано до Радивилівського районного суду для розгляду по суті. Досудове розслідування за спеціальною процедурою здійснювали слідчі  ГУ НП в Рівненській області, повідомляє пресслужба Рівненської обласної прокуратури

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також