Басейни Рівненщини отримають додаткові кошти

252 0

Ми у соцмережах:

Басейни Рівненщини отримають додаткові кошти

На Рівненщині внесли зміни до фінансування Державним фондом регіонального розвитку низки об’єктів у 2021 році. Обласна комісія з відбору інвестиційних проектів та програм своїм рішенням затвердила зміни.

- Комісія перерозподілила кошти трьох об’єктів, - розповіла заступниця голови ОДА Людмила Шатковська. - Зважаючи на те, кошторис реконструкції спорткомплексу у Смизі потребує коригування, одноголосно вирішено перенаправити частину фінансування на інші об’єкти. Це два басейни – в Костополі і Дубно, які включені у президентський проєкт «Велике будівництво.

Члени комісії одноголосним рішенням вирішили перенаправити 4,5 млн грн із будівництва спорткомплексу у Смизі: 2,8 млн грн спрямують на реконструкцію басейну в Дубно та 1,7 млн грн – на басейн в Костополі.

Зміни у фінансуванні має погодити Комісія при Мінрегіонбуді.

Пресслужба РОДА нагадує: цьогоріч кошти ДФРР спрямували на 8 проєктів – спорткомплекси на Макарова та Смизі, ДЮСШ у Здолбунові, басейни у Костополі і Дубно, школу у Цепцевичах Сарненського району, НВК Борбин Дубенського району, дитсадок у Рівному. 

 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також