Баскетбольний уїк-енд виявився вдалим для рівнян

703 0

Сьогодні, 14 лютого, відбулися повторні матчі баскетбольних команд БК «Рівне».

Чоловіча команда зустрічалася з принциповим суперником — БК «Старий Луцьк-Університет». Як і суботній матч, недільний видався напруженим. Однак, якщо у суботу рівняни виграли лише четверту десятихвилинку й овертайм, то у неділю хлопці з БК «Рівне» віддали супернику лише першу чверть. Загалом рівняни здобули перемогу з рахунком 74:67 (16:17, 17:14, 23:19, 18:17).

Рівняни залишаються на першій сходинці другої групи Вищої ліги.

Цікавою вийшла зустріч жіночої команди БК «Рівне» з киянкам. Нагадаємо, у суботу вирішальною стала четверта чверть, де рівнянкам вдалося вирвати перемогу. А от у неділю вирішальною, напевно, стала перша. Оскільки саме початок матчу розставив пріоритети у грі — 28 очок переваги після першої чверті і 40 — перед великою перервою. Загальний рахунок матчу 93:54 (34:6, 25:13, 12:15, 22:20) на користь рівнянок. Найрезультативнішою серед гравчинь БК «Рівне» стала Вікторія Шматова. На її рахунку 35 набраних очок.

Після двох виграшів рівнянки піднялися на одну сходинку і тепер посідають 7 місце.